Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most hogy nagyobb, megébred,...

Most hogy nagyobb, megébred, amikor az ágyába rakom vissza. Másnál is volt ilyen gond? Hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Egy szobában alszok vele, (ill. Első ébredés után megyek át és maradok vele, mert aztán még jön sok ébredés)

Viszont kb 7 hónapos koráig nem is volt gond, szopizott, elaludt, atraktam. Aztán mióta forog, kúszik, térdel abban a pillanatban hogy felemelném úgy megébred hogy sír vagy forog, vagy gagyog és lőttek az altatásnak. Régen ha meg is ébredt, vissza aludt.

Sajna a fogzás miatt sokat kel és rahagytam, mellettem maradt. Viszont ennek nem örülök, leeshet, nappal se tudom a kiságyba rakni.

Sőt letettünk a kiságy lécet alsó állásba, most meg kb kibe se tudom tenni, olyan mélyen van, súlyos és nem bírok úgy hajolni. Lőttek a kiságy nak?


2017. ápr. 25. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
ne várd meg amíg elalszik, hanem szoktasd rá az önálló alvásra.
2017. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mèg ébren tedd be a kiságyba, ülj mellé és simogasd. Pár este és megszokja az új altatást és neked is könnyebb lesz, mert az elalszik kézben , leteszem és alszik állapot hosszú távon nem működik sajnos mert egyre több minden érdekelni fogja és persze alváskor kezd el aktív lenni. Így jó ha hamarabb megszokja hogy nem úgy alszik el hogy kézben van hanem a kiságyban.
2017. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Nálunk is ugyanez a gond... Az előttem lévők adtak tanácsot. Csak azért írok, mert kérdezted, másnál is volt-e ez. Nálunk is éppen 7 hónaposan jelentkezett.


Mi egyébként azt csináltuk, hogy a kiságy egyik oldalát kivettük és a franciaágy mellé tettük szorosan. Szerencsére pont egy szintben van a két ágy. Így tulajdonképpen megnagyobbodott az ágy és könnyebb betenni a gyerkőcöt, nem kell emelni. Így sosem sírt, altatással nem volt gond. Ugyanakkor az előttem szólók módszere annyiban jobb, hogy az általuk írtakkal önállóbb alvásra neveled. Nekem ez így nem.jutott eszembe, de lehet, hogy kipróbálom.

2017. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hiába pontozgatnak le, az elso kettonek igaza van, ennyi idos babát már gond nelkul meg lehet tanitani (és 1 eves korig ajanlott is megtanitani, felteve ha a szulo sem ringatni sem szoptatni nem szeretné a tovabbiaknaban) az onallo elalvasra, ha magatol nem sikerul neki
2017. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le, köszönöm a válaszokat.

Valóban szoktam úgy is altatni, hogy simizem a hátát, énekelek. De csak ha éjjel már evett és nem azért kel h éhes. Viszont mostanság ebből a hát simiből kifordul, elmászik. Ill ha nagyon álmos akkor válik be. 8 hónapos

2017. ápr. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!