Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van valalinek Angel Care 601...

Van valalinek Angel Care 601 babamonitora? A tietek mukodik rendesen?

Figyelt kérdés

4 honaps a baba, kezdetek ota hasznaljuk.

Ha atcsereltuk az agyat, mindig teszteljuk kezzel, hogy jelzi-e, ha nincs mozgas.

Tegnap 6x kellett ki-be kapcsolni, mire elkezdett csipogni, ha nem volt mozgas. Az elso 5 alkalommal semmi. Uress agy, es nem csipogott percekig. Megneztunk minden zsinort, az erzekelopanelt, latszolag minden rendben volt.

Ma hajnalban felebredt enni, elfelejtettem kikapcaolni a monitort, es kb mar a fel uveg tapszert megette, mire csipogott, hogy nincs is mozgaz...

Vissza se kapcsoltam mar...

Mi baja lehet??


2017. ápr. 29. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Újonnan vettétek? Az Angel Carenél én sok ismerőstől hallom, hogy nem valami tartós, mert nem sokkal a garancia vége után elkezd furcsaságokat csinálni. Jelez, mikor nem kéne, nem jelez mikor igen stb. Én pont ezért választottam inkább olyat, amit kórházakban is használnak és abból is újat.
2017. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, termeszetesen uj.

4 honapja hasznaljuk csak...

2017. máj. 2. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor még garis. Cseréltesd ki.
2017. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen légzésfigyelőnk van. Egy pár hónapig jól működött, jelzett, ha kivettem a gyereket a kiságyból, de mostanában ugyanez a gond, mint nálatok. Nálunk is 4 hónapos a baba.
2017. máj. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megprobalom megkeresni a szamlat...
2017. máj. 7. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!