Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha a babám hason alszik...

Ha a babám hason alszik mindenképp érdemes lenne légzésfigyelőt beszereznem?

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt, az elsőnél szerettem éjjel, hogy láttam a led villogást, 1 éves korában fogyott ki az elem és állandóan beriasztott - mire rájöttem, hogy az elem merül, az a baj. Na az agyrém, elment 1 év az életemből a stressz miatt.

A 2. fiamnál is használtam, de a bátyja állandóan kihúzta. Gyakran felvisított emiatt és még 1 év elment a szívrohamok miatt...

Sajnos nem tudtam használni a 2. gyereknél emiatt. Mind a ketten hason alvók amúgy az első hetük óta, pedig már ovisok, de még most is. Amúgy én vennék, ha most születne az első fiam, de nem kell félni túlságosan azért.

2017. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Korunk egyik legnagyobb átverése. (Az ásványvíz a másik.)

Arra jó, hogy ha becsipog és persze a gyereknek semmi baja, akkor egy hétre bennfognak a kórházban kivizsgáláson. Ha a gyerek egészséges és semmilyen légzéssel kapcsolatos bajt nem állapítottak meg nála, akkor tökéletesen felesleges.

2017. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 domamama ***** válasza:
A háton altatás ugyan úgy veszélyes lehet: pl. bukik és megfullad tőle, míg ha hason bukik kifolyik a szájából és nem a légcsövébe...Nekem mindkét gyerekem hason aludt, a mozgásfejlődés szempontjából a dokink mindig ezt ajánlja. Az első gyereknél még próbálkoztunk a légzésfigyelővel, de nem szerettük. Nem sokáig használtuk. A másodiknál már kölcsön sem kértünk. Inkább az ágyunk mellé fektettem egy bölcsőbe, így minden rezdülését megéreztem. Nekünk így volt jó.
2017. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 evike1419 válasza:

Kedves kérdező!

Nekem ikreim vannak és mivel egyikük 1780 g volt a másikuk 1980 g 35.hétre születtek így majdnem 2 hétig kórházban voltunk ott használtak légzésfigyelőt Babysense márkájút ott soha nem csipogott be.

Aztán ajánlatot kaptunk a Madarász utcai kórházból egy termékbemutatóra ahol meg is lehetett venni.

Megvettük mivel ahol a babák és én kórházban voltunk azt mondták jó ha ez a készülék megvan.De hogy a kérdésére válaszoljak szerintem jó ez a fajta légzésfigyelő nekünk soha nem csipogott be csak ha véletlen elfelejtettem kikapcsolni mikor kivettem a gyereket.(Egyébként nekem is hason aludtak)

Szerintem amúgy egy édesanyától jobb légzésfigyelő nincs!

2017. máj. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!