Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik?

Miért nem alszik?

Figyelt kérdés
8hónapos babám napról napra hónapról hónapra nem alszik 3-4hónapos koráig jo alvónak mondtam (itthon megilyesztették kicsinek lehet hülyén hangzik zacskóval zörgettek mert kellenek a fehér zajok)majd egyre jobban romlott az alvása azóta is fél :( majd ebből kifolyólag napi szinten veszekedések,hozzátáplálás,mozgásfejlődés,fogzás,front,mensi nagyon érzékeny baba mindent megérez ,tiszta zombie vagyok mit tegyek???:(csak mellettem és cicivel hajlandó aludni!
2017. máj. 18. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod mi az a feher zaj ???

Zacskoval zorgettek, es felos? Mivan ?? Es miert nem vedted meg ?

2017. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első gyerek azt mondták.hogy normális sőt a védőnő is... kérdeztem tőle meg kell szoknia mondjuk értem a felháborodást nem alvás közben...csak itthon támadtak hogy ez kell hogy hallja a gyerek a zörgést :(
2017. máj. 18. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre a zörgetésre inkább nem mondok semmit. :-) Tehát ő egy érzékeny gyerek, de melletted és cicivel tud aludni. Akkor hol a gond. Egyrészt fogadd el őt, másrészt most van/jön a szeparációs szorongás, amin minél előbb túl lesztek, ha biztonságban érti magát. Gondolom, ezt is elmondta a védőnő....
2017. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zacskóval zörgetés, nem csodálom, hogy fél szegény picike. Így is nagyon sok zajt kell neki megszoknia. Ami nekünk teljesen normális megszokott zaj az neki újdonság.

Amúgy teljesen normális, hogy nem alszik sok mindenen megy keresztül fogzás, új ételek, mozgásfejlődés stb A lényeg, hogy melletted alszik el, mert te vagy az anya te adsz neki biztonságot.

Csak azt tudom mondani, hogy kitartás idővel könnyebb lesz.

A kisfiam 2 éves és most már eltud aludni apukájával is, cici nélkül. Mindenféle trükk nélkül, egyszerűen megérett rá.

2017. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!