Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kislányom 6 hónapos és még...

Kislányom 6 hónapos és még pólyazsákban alszik, tehát a karjait nem tudja mozgatni benne, teste mellé van "szorítva", de a 2 lába szabadon van, tehát azokat tudja mozgatni, nem probléma ez?

Figyelt kérdés
Próbáltuk leszoktatni róla, de ha a kis kezecskéi szabadon vannak elkezdi dörzsölni a szemét vagy a cumit kiveszi és azonnal felébred. Így végigalussza nyugodtan az egész éjjelt 2 hónapos korától. Szerintetek próbáljam valahogy leszoktatni vagy majd leszoktatja magát?
2017. máj. 6. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartom jo otletnek, hogy igy altatod.
2017. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Miért? Érdekelne a véleményed!
2017. máj. 6. 22:07
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk vékony zokni volt a kézfején(amugy lehet kapni babakesztyűt)

Szerintem alap hogy nem kötözünk le embert. A polya csak arra valo ha vinni kell, vagy pl kezrol kezre adják es biztonságosan megtartsa

2017. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez kifejezetten alvásra van. Beleteszem, becsukja a szemét és alszik. Enélkül nem, 2 hónapos koráig szinte semmit nem aludt. Akkor ajánlották nekem ezt és csoda történt. Este 8-tól reggel 8-ig alszik, mosolyogva ébred, de félek nem tudom róla leszoktatni...
2017. máj. 6. 22:13
 5/24 A kérdező kommentje:
Természetesen nappal nincsen pólyában:)
2017. máj. 6. 22:14
 6/24 anonim ***** válasza:
56%

Ha alszik, attol fuggetlenul meg mozoghat. Azt kellene megszoknia.

Ennyi idosen mindharom gyerekem felallt, tehat nekem fura ez.

2017. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%

Sosem tartottam jó dolognak a pólyát. Egyszerűen nem szimpatikus, hogy le van szorítva a keze. Fél évesen meg már pláne nem.

Kislányom szerencsére cumi nélkül is eltud aludni, ha igazán fáradt, és nem ébred fel, így is nyugodtan alszik éjszaka. Ő is 6 hónapos. A helyedben elhagynám azt a pólyát már. Majd hozzászokik, hogy anélkül alszik. Minél tovább vársz vele, annál nehezebb lesz leszoktatni róla. Így is sokáig húztad.

2017. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
És egész éjjel mozdulatlanul alszik???
2017. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem, elmászik mindig, a lábait teljesen szabadon tudja mozgatni.
2017. máj. 6. 22:41
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki magadon. Ezt a polyat konkretan nezni is rossz:)
2017. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!