Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 18 hós korig elég használni a...

18 hós korig elég használni a légzésfigyelőt? Egészséges baba volt, nem volt koraszülött, semmi gond nem volt, csak a magam megnyugtatására használtuk, de még izgulok azért.

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Neküni 6 hónapos a kislányunk. Ő is teljesen egészséges, éjszaka van bekapcsolva csak a légzésfigyelő (átalussza az éjszakákat), és csak a magunk megnyugtatására van. Egy éves korig tervezem csak alatta hagyni. Különben a védőnőnk, és a gyermekorvosunk is ezt javasolta.
2017. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, én a 2. gyerekemnél már 1 éves kora után kiszedtem az ágyból, teljesen felesleges volt. Egyébként hasznos dolog, de szerintem másfél évesen már nincs veszélyben a kicsid :)
2017. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. máj. 19. 11:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónaposan hagytuk abba ( angel care), mindig besípolt, mert forgolódott egyfolytában a fiam, lement a nem érzékelt területekre. Meg sokat babakocsiztunk napkozben, alváskor ott ugye nincs figyelő... csak én, és ha éppen nem nézek rá ..., vagy autóban sincs, menet közben nem nézhetem egyfolytában. Nagyon nehéz volt elhagyni lelkileg, de nem szabad rettegni ennyire. Másfél évesen már nem a rácsosban aludt, egy autós kiságyat kapott 15 hónaposan, az álomszuszék oldalról vettük.
2017. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze. Mi 16 hós korig használtuk, aztán a fiam kapott egy leesésgátlós ágyat. Így tettük el a légzésfigyelőt.
2017. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Ket eves korig van bolcsohalal.

" kesoi bolcsohalal " a neve. Korhazban dolgozom, egy ket eves epp nemreg halt meg igy, nem ebredt fel reggel.

2017. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Forras : Amerikai gyerekorvosok


The NICHD defined SIDS as the sudden unexpected death in an infant up to one year of age. That is to say that sudden unexpected death with no apparent cause does not occur in older infants. In fact it does occur but is rare. The causes of SUD (sudden unexpected death) in 1-2 year olds are many.


Magyarul 1-2 eves korban is elofordul.

2017. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit beidéztél, az azt mondja, hogy az SIDS az ok nélküli, egy éves kor felett a hirtelen halálnak már számos oka van. Szóval a kettő nem teljesen ugyanaz.
2017. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor most mi van?
2017. máj. 19. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:
7 hos korában vettem ki alola,mert akkor már körbemászta álmában hatszor a kiságyat és állandoan besipolt a kütyü. Azt hittem parázni fogok ha nem lesz alatta,de egy percig se aggodtam végül, csak gyakrabban ránéztem:)
2017. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!