Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van 11 hét körüli...

Kinek van 11 hét körüli babája? Hogyan fejlődik?

Figyelt kérdés
Koraszülött babánk van és kíváncsi vagyok, hogy a többi időben született babákhoz képest hogyan fejlődik. Szeptember 16-án született a fiam 34 hetesen. 1900 gramm volt és 48 cm. Most 4600g és 55cm. Szépen emelgeti a fejét, figyel ha hozzá beszélek, követi a színes és fehér fekete színű tárgyakat a szemével. Egyre többet mosolyog.

2016. dec. 2. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

11 hetes a kislányom is. 2880 grammal, 52 cmel születtt, már az egy hónapos státuszon 4300 gramm volt, brutál sokat nőtt, most 5500 gr lehet és úgy 60 cm, a nagyobbik lányom 3,5 kilóval született, de fél évesen volt ekkora. anyatejes egyébként mindkettő.

ő is figyelget, mosolyog ha beszélünk neki, a játékokat figyelgeti, és már majdnem átfordul hasról hátra, nagyon szépen tartja ő is a fejét, bár nem a kedvence a hason fekvés. jó alvó, most kezdi átaludni az éjszakákat, nagyon nyugis, mosolygós.

2016. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én fiam se szeret a hasán feküdni. Szerencsére éjjel alszik, felkel enni 2-3 alkalommal de hamar vissza alszik. Ő is anyatejes :) Nappal egyre többet van ébren, sokat sír de vannak nyugodt órák is. Főleg este lesz nyűgös.
2016. dec. 2. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Szept.12-én született kislányom,38.hétre.49 cm,4130 gr volt.most 11 hetes és 58 cm 5150 gr,csak anyatejes.elfordul oldalra,jobb oldalra teljesen,balt most kezdi.szepen emeli a fejét hason,kitolja magát ,de alapjában utál hadon lenni.ezek csak par perces mutatvanyok.most megfogja a dolgokat,felfedezte a kezét,amit egész nap gyömöszöl a szájába.alvás eddig elég rossz volt.ejszaka javuloban,kb.2szer kel,de nappal nagyon rossz alvó,pedig látszik rajta,hogy hulla fáradt,de csak azért sem alszik.persze ilyenkor nagyon nyűgös...

2016. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Újból rn vagyok,hármas.elírtam,3130 grammal született ,Bocsi.kimaradt,hogy cukin nevetgél,gagyog.
2016. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok...nalam meg lemaradt h ugy 2 napja nezegeti az oklet :)
2016. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!