Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 hós baba még mindig eszik...

9 hós baba még mindig eszik éjjel, le szoktatható erről?

Figyelt kérdés

Elég jó evő, szopizik, hizzátáplálom, és tápszert is kap, 20.00 körül 230 mlt....ennek ellenére többször is kel éjjel, az első 1-2 ébredésnél még visszatudom ringatni, de a hajnali keléseknél ( 0.00-03.00 ) már nem alszik vissza, sír, cicit kér, és bár hetek óta nem adom neki oda hsjnal1-2 előtt, nem segít, nem szokik le róla, hanem aklor óránként ébred reggelig, tehát éhes lehet...na de ha meg cicire rakom szív harmat es elalszik mrert hogy ugye faradt...lehet ehes ejjel még ebben a korban ha nappal bezabál? a

ha elkezdek ejjel tapszert adni akkor meg arra szokik rá...vizet probaltam tobb hetig de azzal nem alszik bissza...iszik belole de nem alszik vissza.


2017. máj. 21. 02:42
 1/1 anonim válasza:
Hát attól függ, hogy miért kezdte el? Ezt már születése óta csinálja, vagy csak egy bizonyos időponttól? Ha születése óta, akkor szerintem éjjel tápszert adj neki, de mindig egyre kevesebbet fokozatosan, és úgy talán leszokik, Ha egy bizonyos időponttól, akkor pedig attól függ, hogy akkor mi történt. Pl.: Éjjel sokat evett, vagy éppen hogy keveset stb. Remélem tudtam segíteni! :)
2017. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!