Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hónapos baba éjjel átlagosan...

6 hónapos baba éjjel átlagosan tízszer kel?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni? 2 hónapja tart ez az állapot, hogy egyszerűen nem alszik fél óránál tovább...nappal se meg éjjel se...b

nagy ritkán hajnalban, vagy a babakocsiban, ha már hulla fáradt. egyébkémt jó kedvű, nyilván ő kialussza magát mikor én altatom, de nekem hulla fárasztó...probaltam az egyuttalvast, vizet cici helyett, nem veszem fel, vagy felveszem ringatom, feherzajt, hasonalvast, sotetebb szoba, lampafeny, melegebb cucc, halozsak stb. egyik se mukodott. cumit is elfogadja de azzal is ebred. nem tudom mit tehetnek még


2017. márc. 19. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy o igy kialussza magat egyebkent, de arra tudok gondolni, hogy lehet, hogy mar nem eleg neki az anyatej, es azert kel fel ennyiszer. Probald meg tapszerrel, mert hidd el jobb az, ha egyhuzamban tobbet alszik, minthogy fel orankent cicizni kelljen.
2017. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En is tudok arra gondolni, hogy egyszerüen éhes.

Vagy ha hozzá táplálsz már akkor lehet nehéz a gyomrának.


Ha ez nem a születésétöl kezdve van akkor valami olyan ami 2 hónapja probléma neki.

Amire figyelni kell, hogy ha hozzá táplálás van, nem-e étel alergia. Ha úgyerzed elég ételt fogyaszt, vagy is nem éhes, akkor egyszerüen vissza állni a répa, paszternák, sütötök, krumpli dolgokra. Vagy is nagyon egyszerü dolgokat adni neki enni, kb 1 hétig. Ha ezalatt az idö alatt sem változik akkor mindenképpen orvoshoz. Ha változik akkor is orvoshoz, hogy el tud mondani, hogy x ételektöl hasfájós.

2017. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ja igen azt kihagytam hogy mivel csak 250 grammot hizott en is arra gondoltam hogy ehseg ezert irattam tapszert. sajnos attol is ugyanugy kel...elkezdtem a hozzataplalast is (de a problema joval ezelott kezdodott) de az sem oldja meg, nyilvan nem is fogja hiszen még csak kostolgat...
2017. márc. 19. 15:28
 4/11 A kérdező kommentje:
allergiara semmi jel nem utal...anyatejes, a tapszere is hipoallergén
2017. márc. 19. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a foga miatt kel óránként, 6 hónapos
2017. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy amiatt? gondolom lárható jele van? nálunk semmi nincs az ínyén..van egy nagyobb lányom es ott azt tapasztaltam, hogy ha már fél óránként ébred akkor ott már minimum látszik az él...és ráadásul akkor ugye sírva ébred
2017. márc. 19. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy este lefekvés elott mikor mentek fürdeni kapjon a korának megfelelő adag nurofent. Ettől semmi baja nem lesz de ha a foga miatt kel fel akkor segíteni fog. És legalább alszik pár órát. Mi is küzdöttünk a fogzással, sokszor semmi jele nem volt a nyugtalan alvason kívül. Nem gyógyszereztuk mi sem de mikor heteken át nem aludt normálisan muszáj volt. 2-3 napig kapta aztán próbáltuk csak a dologellel és dentinoxszal átvészelni az estéket. Nálunk egyértelműen a fogzás volt a ludas. Ahogy nőtt egyre kevésbé viselte meg. Megtanulta hogy elmúlik a fájdalom. Akkor csak bekentem az ínyét nurofennel az áttörés napjaiban és ez is elég volt. Ezt a gyerekorvos tanácsolta. Napközben meg dologel. Még 4 fog kibújását várjuk...
2017. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Foga előtt végig aludta az éjszakát, aztán egyszer csak elkezdett nagyon gyakran felkelni. Ezzel egyidejűleg a felső ajka be volt dagadva, dologel dentinox után megnyugodott, sokkal gyakrabban rágcsált mint előtte vagyis fogzásos tüneti voltak. A nehéz éjszakák 2 hónapja tartanak, én se hittem már hogy a foga. De aztán egyik nap kibújt, előtte lévő 2 éjszakáb pedig szinte semmit nem aludtunk, 20 percenként is felsirt, volt h egy simi után már aludt, szinte jajongott, egyértelműen foga fajt. Azóta már 2 foga kijött, mindegyik után volt egy egy nap végig alvás. Most várom a harmadik fogat, ma éjjel vissza se tudott aludni, 2,5 órát nyüglődött
2017. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nurofent csak egyszer adtam, amikor nagyon sírt éjjel, csak azért hogy tudjak aludni nem adtam. Arra ott a gél, homeopátiás bogyók, nem hiszek benne annyira mégis hat egy rövid ideig. Simi, osszebujas is van h elég. Anyatej is visszanyugtatja.
2017. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszi de nem a foga...nem sir nem jajgat...nem ez a gond
2017. márc. 20. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!