Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Délután 3 óra óta alszik?

Délután 3 óra óta alszik?

Figyelt kérdés
3 hónapos baba 3-kor elaludt,azóta alszik. Máskor 2,max 3 órát alszik egyhuzamba.Lehet a meleg miatt?
2017. júl. 21. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Megnézted h vesz e levegőt?!?!?! Ha igen bocsi a kérdésért. Lehet azt hiszi éjjel van nem?
2017. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vesz levegőt persze. Fél nyolckor szokott fürdeni, úgyhogy felkeltettem, megfürdettem, evett, és már megint alszik...
2017. júl. 21. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó világ :D

Lehet van valami front, nekem a 3 hetesem fél órákat aludt ma max, azért ennyire nem szokott borzasztó lenni a helyzet..

A kisfiam viszont 2-3 hónaposan lazán megcsinálta, hogy néha aludt kb 5 órát délután egyhuzamban, aggódtam én is, az átlag 1,5 óra volt. Ritkán volt ilyen az igaz és 4 hónapos korára megszűnt, addigra max 1 órát aludt egyhuzamban nagyon ritkán 1,5-2 órát. Szóval nála is előfordult az ilyesmi és nem jelentett gondot.

2017. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!