Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert ad ki fura hangokat a...

Csillka kérdése:

Miert ad ki fura hangokat a kisbabam?

Figyelt kérdés
A mindjart harom honapos babam eleg fura hangokat ad ki mar szuletesetol. Eloszor is eteteskor mintha sipolna sokszor de ezzel meg nincs is baj. A furabb az h.eves utan ha elalszik ( meg nem melyen) akkor vagy ketszer- haromszor is egymas utan mintha jonne vissza valami es kezdene fuldokolni. Nem ebred meg viszont zeng a szoba mintha fulladozna. Olyan mintha beszorulna a levego aminek kikell jonnie v jonne vissza a tej de nem jon vissa semmu. Pedig bofiztetem. Ha nem bofizik durvabb. Ha mar melyen elaludt nincs gond. Ha ebren van ilyent nem csinal, max nagyokat nyel.(Tapszeres)
2017. júl. 25. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond? Reflux? Alvási apnoe? Nem vagyok egy paramami, de ezzel én már kórházi kivizsgálásra is elvittem volna.
2017. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvasgattam utana meg az elejen es azt olvastam h.levego beszorul ( amugy borzaszto hasfajos , folyton levego van ,hallom ahogy bugyog benne mert mohon eszik ). Azert nem fordultam orvoshoz mert napkozbe abszolut nem csinalja. Lehet h a tejcs is jon vissza, es visszanyeli. Nem hiszem h reflux mert napkozne minimalis tej jon vissza majdnem soha nem.jon tejcsi.
2017. júl. 25. 14:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Es apnoe nem mert az elvas elejen van csak amikor aludna el par percen belul. Aztan ugy elalszik alig hallom h lelegzik szepen , nyugisan.
2017. júl. 25. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Dettó. Én belenyugodtam, baja nincsen, nem fuldoklik - csak ilyen hangokat ad ki. Tiszta Walking Dead néha.
2017. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!