Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabam egesz ejszaka vergodo...

Kisbabam egesz ejszaka vergodott, nem sirt, de nem tudott megnyugodni, meg erolkodo hangokat adott ki. Mitol lehet? Gorcsok? Szeklete meg puki is normal.

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kicsi? Lehet valami ennivaló váltotta ki ha anyatejes lehet hogy te ettél valamit, vagy akár a tápszer is okozhatja ha esetleg másmilyet kap mint eddig. Én gondolom hogy a hasikája kissé felpuffadt. Az is lehet hogy az este többet evett mint kellett volna, vagy gyorsan és nem birt böfizni. Ha nem sírt a fájdalomtól nincs nagy baj. A babák a sírással jelzik ha valami baj van. Ha megismétlődik a dolog nem árt ha megmutatod a dokinak, már csak azért is hogy megnyugodj.
2008. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 4 hós, de az éjszakák többségét és nagy részét így alussza .

Ne alszik nyugodtan, dobálja magát, nyöszörög, "fulldoklik", szóval mindenfélét csinál, csak nem nyugodtan fekszik.

Sokat jártam utána, dokinál, védőnőnél, neten, de arra jutottam, hogy a babák sem alszanak egyformán. Van hogy nyugodtabban tud aludni, van hogy nem. Ahogy a felnőttek is, van aki nyugton alszik, van aki dobálja magát.

Amúgy lehet, hogy kicsit csikart a hasa, azért volt, de lehet, hogy ilyen alvó lesz, mint az én lányom is.

Ha nem sír, nincs különösebb gond.

Én , ha nem bírok aludni tőle, és nincs türelmem kivárni, hogy abbahagyja, akkor felveszem, adok neki cicit, akkor egy darabig alszik nyugodtan megint.

2008. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az éjjel az én 3 hós kislányom is így aludt. Vannak ilyen éjszakáink még nem jöttem rá miért van. Van mikor teljesen nyugodtan alszunk van mikor vergődünk. Lehet időjárási front mert egyébként odafigyelek mit eszek büfizik is elalvás előtt. Hátha kinövi. Sok türelmet hozzá.
2008. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!