Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit jelent ha kisfiam minden...

Mit jelent ha kisfiam minden éjszaka ugyanakkor ébred fel?

Figyelt kérdés
10 hónapos, egy jó ideje már nagyon rosszul alszik, volt hogy 8x is felébredt. Nem szoptatom éjszaka, csak vizet kap. 3x ébred már napok óta 2-2:30 körül aztan 5 kor és utána 6 kor is. Ez azt jelenti hogy éhes? Köszönöm a válaszokat
2017. máj. 1. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent. Én felnőttként hetek óta mindig fél 3-kor majd fél 6-kor ébredek fel. Főleg a fél 6-os soha nem marad ki és elég régóta tart de még pisilni se kell, csal úgy felébredek.

A kisfiamnál is voltak időszakok, volt egy 10-fél 11 közötti ébredés meg egy fél 2 körüli.

2017. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én hallottam valami olyat hogy minden ébredési zóna jelentőseggel bír. pl rendszerint 22.00 körül megébred az a baba akinek a gyomrával nem stimmel valami - emésztési óra vagy minek hívják...ugyanígy hajnal 4.00kor is van (most nem biztos hogy az csak úgy értem okkal van az hogy mindig ugyanakkor kel)

egyébként banális oka is lehet pl nem lehet h vonat jár felétek ezekben az időpontokban? :) nálunk a szomszéd kakasa kezd rá reggel 4.00kor, kel is rá mindkettő, ahogy átlépünk a nyári időszámításra..

2017. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem, nincs vonat, teljes csend van egesz ejszaka. A hajnali ebredesekkor mindig mocorog, fordulgat ide oda, lehet hogy a hasa faj...
2017. máj. 1. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne éhes? Én megpróbálnám megetetni. Ha úgy nem ébred, akkor éhes volt.
2017. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!