Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Két hónapos kisbabam három...

Két hónapos kisbabam három napja esténként és napközben nyugtalanul alszik huzgálja magát erölködik mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Széklete van minden nap van hogy nagyi kettö három. Napközben a levegön jól érzi magát alszik szépen de mire eljön az este sír erölködik és huzgálja magát már mindent kiprobáltam és sehogy se jó neki van hogy csak rajtam nyugszik meg de van mikor még ez sem segit.
2017. aug. 14. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ez túl sok puki, illetve reflux miatt van szintén mindig csak éjjel.
2017. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok puki. Ilyenkor próbáld meg tornáztatni, a lábait óvatosan felhúzni a hasára, aztán vissza kinyújtani. Az én babám nagyon élvezi és sokat is pukizik ettől, majd nyugodtabban tud aludni. De van mikor megnyugszik és pár perc múlva sír, megint tornáztatom, megint pukizik aztán megnyugszik. 3-4 alkalomnál többször általában nem kell ezt eljátszani, nyugodtan alszik.
2017. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!