Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másfél-ket éves gyereket...

Másfél-ket éves gyereket hogy/hol altattok egész napos kirándulás alatt?

Figyelt kérdés
Strandra mennénk. Kicsit félek, hogy egyáltalán nem fog aludni, mert annyira zajos minden. Voltunk már nyaralni és akkor volt, hogy reggel 7tol délután 5-ig nem lehetett lerakni a faházba aludni, persze akkora már órák óta kezelhetetlen volt, engem meg totál kimeritett.
2017. aug. 24. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Strandon a félsátor alatt aludt mindig, nem csinált belőle problémát.
2017. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

De minek mentek?

Kínzás a gyereknek, ha nem tud aludni.

Mi nyaralás alatt is visszahúzódtunk a hotelszobába a délutáni alvás idejére. Kevesebbet pancsoltunk, kevesebbet túráztunk, de ezt igényelte a gyerek.

2017. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Én is úgy szervezem a nyaralásokat, kirándulásokat hogy ebéd után tudjon aludni egyet a szálláson vagy az autóban, babakocsiban.
2017. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Babakocsiban vagy rajtam hordozóban aludt.
2017. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Félsátorban aludt idén a 2 éves fiam. Volt 1-2 nap, hogy nen aludt de akkor este 7 kor már kidőlt. Voot hogy fél 4 kor aludt el hagytam egy órát neki. Este kicsit később aludt el de ez nem volt gond mert mi is későn feküdünk.
2017. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát hogy minek megyünk? Mert egyrészt utolsó nyári alkalom, hogy együtt lehetünk, a másik, hogyha épp kipihent, akkor ő is élvezi a strandot!

Köszönöm a válaszokat, babakocsi már nem játszik, olyan satrunk meg nincs.

Arra gondoltunk korán felkeltjuk, 6-kor, és akkor odafelé autóban tud aludni, 10 körül másfél órát, aztán 4 felé hazajovunk /nem ottalvos strandolás/

2017. aug. 24. 20:34
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
ha kocsival mentek, szerintem az is játszik, hogy mentek egy kört, mikor elaludt pedig leparkoltok valami árnyas helyre, ablakokat lehúzod, ti meg napoztok a kocsi mellett. Esetleg ha nagy a csomagtartó abban is tud aludni (nyilván nem becsukva, mielőtt vki nekem esne). Nekünk egy kombi passatunk van, simán elalszik a lányom benne. Jobb, mintha a gyerekülésben lenne
2017. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Félsátorban aludt. 17 hós. Kellett egy kis szopi,de elaludt. Vagy úgy tervezzük,hogy az autóban aludjon. Pl kedden el akartunk menni Pácinba,de Sárospatak lett belőle,hogy legalább egy órát aludjon. Visszafelé meg megnéztük Pácint is :).

Egy kis rugalmasság kell,muszáj...

2017. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Babakocsiban
2017. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen szoktunk még vele pár kört tenni, ha elalszik, vagy jaratjuk a motort, különben fel szokott ébredni. Remélem azért valahol el tud szundizni nem csak a parkolóba.
2017. aug. 25. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!