Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy tudnám beleszoktatni a...

Kri76 kérdése:

Hogy tudnám beleszoktatni a saját ágyába most?

Figyelt kérdés
Kislányom kb.7 hónapos kora óta nem szeret a saját ágyában aludni. Mindig cicire alszik el, így a kiságyba (vissza) szoktatás problémás nekem. Sokáig berakás után sírt, felkelt, volt olyan is, h teljesen kihagyta a délutáni alvást egy ilyen ágyába visszarakás után. Már több mindent próbáltam. Hogy én is kialudjam magam, ezért alszik mellettem most még 16 hónaposan is, a nagy ágyon. Többek szerint ebből az óvodában gondja lesz.
2017. aug. 25. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oviban ebből nem lesz gondja. Ha csak emiatt szeretnéd visszaszoktatni a kiságyba, akkor ne tedd.
2017. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan maradjon veletek :)

(óvónő vagyok)

2017. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az jon le a leirasodbol, h


1,5 eves a fiam, velem (neha velunk) alszik. Az egyuttalvasnak rengeteg elonye van. Aki ezeket nem ismeri, az riogathat. Az oviban altalaban erosebb a tobbiek rahatasa, es az addig cicin altatott, csak anyaval elalvok is altalaban szepen alszanak, anelkul, hogy az otthoni rutin valtozna.


Az egyuttalvas hat a gyermeked keringesere, legzesere, stresszintjere, ezeket szabalyozza, megnyugtatja, emellett a biologiai norma is ez. Attol meg, mert az utobbi par szaz evben az eletmodunk megvaltozott, a biologiai programunk nem.


Majd o jelzi ugyis, ha kulonalvast igenyel. Addig meg tok jo, hogy sikerult egy modot talalni ra, hogy mibdannyian a leheto legkipihentebbek legyetek. Aki nagyon okos akar lenni a ti helyzetetekben, meg az sem fog helyetted ejszakankent kelni a gyermekedhez.

2017. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt az elso bekezdes vege: szoval az jon le a leirasodbol, hogy te nem szeretedned igazan kulon tenni.
2017. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!