Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek ez korai időpont?

Szerintetek ez korai időpont?

Figyelt kérdés
Este 6kor szoktam fürdetni 4hónapos babámat és kb fél7 kor altatom. Szerintetek ez korai?

2017. szept. 30. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2017. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha egész nap nem alszik kb semmit csak szundizik 10 percet etetés közben?
2017. szept. 30. 17:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az, de ha nektek ez így jó!
2017. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sosem erőltettem egy fix időpontot és bejött mindegyiknél. Teljesen a gyerek ritmusára hagytam. Volt hogy 6-kor fürdött, volt hogy fél 8-kor. Mikor hogy jött ki az evés-alvás-ébrenlét idő.
2017. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Meddig alszik reggel? Nekem korainak tűnik, bár az én lányom is elég faramucin alszik.


Ő 5 hónapos. Este 7-től szunyókál a nappaliban, 8-kor megetetem és reggel 7-ig alszik. Nappal ő is csak 20-30 perceket pihen. Ma véletlenül 2 órát aludt ebéd után, de cserébe csak 5 percet reggeltől délig.

2017. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából már fürdés után mindig nyűgös volt aztán mellre rakva elaludt. Lehet megszokta. Csak kaptam megjegyzést hogy korai
2017. szept. 30. 17:34
 7/11 A kérdező kommentje:
Mostanában nagyon rosszul alszik sokszor felkel és csak mellen alszik el. De valszeg a fogzás lehet a baj mert nagyon folyik a nyála meg az öklét eszi napközben
2017. szept. 30. 17:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt, egyszerűen fáradt volt már ilyen korán, fél 6 után alig lehetett vele bírni, esélytelen lett volna tovább húzni. Én ráhagytam, kínozni nem akartam, ha álmos, aludjon.6 körül fürdettük, utána megszoptattam, cicin elaludt fél 7-7 körül, és ennyi idősen aludt reggel 6-fél 7-ig egy nyikk nélkül. Aztán elromlott az alvóka, de ez mellékes :D Ő egyébként 2 éve ilyenkor 3 hónapos volt, és tavasszal változott a helyzet, mikor már később sötétedett, akkor kitolódott neki picit, és 8 körül ment aludni.
2017. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kinek korai? Te annak erzed? A gyermeked jokedvu, kipihent?


Ahogy mi alszunk, arra is kaptunk megjegyzeseket, egy ideig zavart, de aztan rajottem, hogy ameddig nekunk igy jo, addig nem fogom azert mashogy csinalni, mert valaki mas velemenyen van. Vagy aggodsz, hogy tul koran fekteted le aludni? Mi baja lenne ebbol azok szerint, akik szerint korai?

2017. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is 6-kor fürdetem a 3 hónaposomat. :) ő se valami nagy alvó, ami a nappali szundikat illeti. Reggel 6-7 között kel, nekünk szuper. Majd alakul, ahogy csökken az alvásigény majd megpróbálok arra figyelni, hogy az elalvás ideje csússzon, ne kelljen hajnalban aztán meglátjuk, de egyelőre ha megfeszülök se tudom húzni az időt, ilyenkor már feszeng, nyűgös, járkálni kell vele, ha tovább tartom fent abból ordítás van. Van már egy 2 éves gyermekem, őt is fél 7-kor fürdettem 3-4 hónapos korában, majd csúszott, most kb 9 fele alszik el és reggel 6-7 között kel. Szóval perpill nálunk így a jó, hogy kb egyszerre kelnek.
2017. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!