Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem korai ez az időpont egy...

Nem korai ez az időpont egy kicsit?

Figyelt kérdés
09.20-án volt meg a mensim utoljára, jövő keddre kaptam időpontot a dokihoz. Nem korai ez még?
2013. okt. 25. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Godolom, nem ultrahangozni akar, csak kikérdezni, megvizsgálni (pl. rákszűrés ha régen volt), bármi (esetlegesen korábbi) probléma esetén gyógyszer(eke)t felírni stb. Persze ha van poz. teszted, az egyszerűsíti a helyzetet... (?) vagy azért mész mert késik?
2013. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze, tesztem illetve tüneteim is vannak, így terhesség gyanújával megyek. De itt nem kérdezték meg, hogy időpontot mire kérek. Úgy szerettem volna menni, ha már szívhang és minden egyéb is van.
2013. okt. 25. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 8-10 héten szoktam először menni, a dokim így kéri.

(Persze ha amúgy semmi rendelleneset nem tapasztalok)

2013. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, az UH még nem sokat mutat ilyenkor - ha egyáltalán megpróbálja az orvos... Lehet, hogy érdemesebb 2 hetet várni (min.), ha amúgy minden rendben (és volt neg. rákszűrésed, nem volt korábban sem probléma semmivel, és nem tudsz semmilyen betegségről sem, a családodban sem voltak nagy gondok stb.). Főleg, ha sokat elkérnek egy vizsgálatért :) (lesz hova tenni azt a pénzt is, ha most még "fölösleges")
2013. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyelőre csak az SZTK-ba megyek, még nem tudom a továbbiakban hogyan lesz. Már van egy kisfiam, mikor őt vártam megkérdezték, mire kérek időpontot, az utolsó mensit és az alapján kaptam időpontot. Most igaz egy másik SZTK de semmit nem kérdeztek meg, csak közölték, hogy kedden menjek.
2013. okt. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!