Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert ebred a 11 honapos...

Miert ebred a 11 honapos kisfiam másfél óránként ejszaka?

Figyelt kérdés

Meg sosem aludta át az ejszakat, 2-3szor kel általában szopizni. Nem ehes szerintem, max szomjas és fogzik is rendesen. Amire Chamomillat kap.

Újabban viszont egyre surubben kel, lassan egy hete 1,5 órát se alszik egyben. Lerakom 9kor es 10:30kor már visit. Aztán így tovább reggelig. Csak a cici segít, se a ringatas, se a víz, se semmi más. Hajnalra persze már tejem sincs, csak Cumizza (nekem meg faj). Nappal nem szopizik egyébként, csak este és ejjel így.

A héten kapott egyszer Nurofent, hogy aludjunk végre, de nem használt semmit. Szeparacios szorongás is van és most áll(meg kapaszkodva), szóval van mire ébredni, nade ennyiszer???

Volt valaki így? Mi segített? Köszönöm a valaszokat!



#fogzás #ébredés #Ataludt éjszaka
2017. okt. 10. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mintha szóról szóra én írtam volna, ugyanez a helyzet itt is..Még nincs megoldás :(
2017. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden korszaknak megvan a maga szépsége!

Most már 3 éves lányommal csak azt tudom mondani hogy kitartás, az idő fogja megoldani!!!!

Én is volt hogy már szinte állva elaludtam a kiságya mellett, de ez is hozzátartozik a gyerekneveléshez.

2017. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Kiságyban alszik, vagy veletek? Próbáld ki, hogy magad mellé teszed. El se hiszed, de az enyém azóta alszik mint a bunda. A gyerekorvos javasolta, magamban hülyének néztem. Mondom ilyen nincs. :)
2017. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mellettem se alszik,se a kiságyba, és másfél éves és még mindig kel éjjel..Nyártól őszig volt hogy 20 percenként 4 őrlője jött egyszerre.

Szóval lesz jobb is,rosszabb is túl kell élni.

Nurofent nekünk se ért semmit ahogy panadol se, durva fogzásnál egyedül a cataflam csepp segített valamit, úgy felére csökkentette az ébredéseket annyi.

Kitartást, más tanácsom nincs, túl kell élnünk, míg ki nem bújik az összes foguk normálisak az ébredések.

2017. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 8 hónaposom kezdte az ilyen éjszakákat. 3 és 6 hónapos kora között átaludta az éjszakát, aztán "elromlott". Neki sincs még foga, kezd kúszni, stb.

Ezek szerint hosszú hónapok várnak még ránk eseménydús éjszakákkal.😀

2017. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát kitartást mindenkinek! Tegnap már a du-i alvást is megszakította egy ebredessel. És újra alszik de.egy órát. Kipiheni az éjszakát. ..😯

Hajnalban már magunk közé vettük, hogy legalább az ovis tesot ne ébreszt fel...

2017. okt. 11. 11:16
 7/9 A kérdező kommentje:

Ma kontrollon voltunk a dokinál és rakerdeztem erre a "nemalvasra" is.


Hát ő is az együtt alvast javasolta. Kiprobaljuk! :)

2017. okt. 12. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4hónapos a fiam de ugyan ez mint nektek! Komolyan klubbot alapíthatnánk Kialvatlan anyukák néven 😂😃
2017. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyukák, HELP, van még itt valaki? :D

Az én kislányom most 10 hónapos és mi is kelünk óránként, fogzás a bűnös főleg :( sajnos együttaludva is kel…

3-6 hós koráig végigaludta az éjszakát.

Mikor lett jobb nektek, azóta remélem már aludtok rendesen :D

2022. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!