Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Férjem csak tv-vel tudja...

Férjem csak tv-vel tudja elaltatni a másfél éves gyerekünket. Máshogy nem akar neki elaludni. Nálatok milyen mòdszerek válnak be?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

1-2 vers, és altatódal - lehetőleg ugyanaz, az ismétlődés megnyugtatja és lefogadja, hogy most szundi jön

ez szép:

https://www.youtube.com/watch?v=tyYQKhexOp0

2017. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Melléfekszem,simogatom a homlokát,és éneklem/suttogom a tentebabát. Hamar hatni szokott :). Amúgy miért nem te altatod? Van picibaba?
2017. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Próbáljon mesét olvasni neki, az álomba ringatja.


2-es: attól, hogy azt írta, hogy "férjem", nem azt, hogy "apja", attól még valszeg ő a gyerek apja...

2017. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
?? Hol vontam én ezt kétségbe? Nem megy a szövegértés? Vagy nem nekem szántad? Arra lettem volna kíváncsi,hogy miért nem az édesanyja altatja. Lehet,hogy van pici baba is,pl. azért. Mert egy anya csak könnyebben elaltat egy másfélévest szerintem.
2017. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Másfél evésen énekeltünk neki és paskoltuk a feneket, simogattuk a hátát. Felváltva altattuk. Volt amikor pár perc elég volt, de volt amikor egy órát is ülni kellett mellette.
2017. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Gabica, ha neked nem megy a szövegértés, akkor egyszerűbben:

azért, mert ő meg az apja, az anyával egyenértékű szülő (már ha normálisan van nevelve a gyerek, mert ahol az anya majomszeretettel csüng rajta és az apa dolga csak a pénzkeresés, ott persze nem így van, de kérdezőéké normális család).

2017. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
1.5 évesen még az anya könnyebben elaltatja,legyen bármilyen szuper az az apa. Tudom,mert 21 hós a lányom. Ez van, ezt nem lehet sértettségből vagy féltékenységből félremagyarázni. Bele kell törődni,és kész.
2017. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
Hidd el,a miénk is normális család. Sokat törődik a férjem a kicsivel. De még nemrég született,még emlékszik. Sokkal többször kellek én neki,mint a férjem. Ez így van jól. Később meg majd apás lesz,az is normális életkori reakció lesz. Értelmes felnőtt ezt felfogja,aki tanult fejlődéspszichológiát.
2017. dec. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Ettől még altathat az apa előző..

Nálunk is van amikor én altatok, van amikor a feleségem. Nyilván ő többször, pláne hogy neki a cici is ott van, így könnyebb dolga van :)

Az is előfordult már persze, hogy nagyon anyás és nálam nem maradt meg sehogy sem, de ez eddig ritkán volt.

Most múlt 1 éves. Kézben sétálva tudom elaltatni vagy hintában, feleségem fekve szoptatva is persze. Néha énekelünk is közben persze.

A tv szerintem nagyon nem jó ötlet a villogó színes képernyő miatt.

2017. dec. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, biztos én vagyok maradi, de egy 1,5 éves gyerek miért néz egyáltalán tévét? Mesével próbálja meg könyvből, de ne felolvassa, hanem mutogassa a képen, hogy mi történik, kislányom nagyon imádja a mesekönyveit! 14 hónapos kislány Anyukája
2017. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!