Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hete szültem meg a közös...

3 hete szültem meg a közös gyerekünket, azt gondoltam ez majd megváltoztatja, de tévedtem, nem akar velünk élni, inkább a pénzeserbb nőt választja, mint minket. Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet feldolgozni, bár nem tudunk sokat rolad, hány éves vagy ? Hogy kerültél ilyen helyzetbe? De ez végül is lényegtelen ha másikat választja hagyd menni, én is ugy gondoltam 2 gyerekkel válás után nem találok senkit, hát nem igy lett 2 és 5 éves volt a két lányom, válásom után 2 évvel találtam egy embert azota 8 év telt el, közös ház, közös élet stb... ne bánkodj, találsz te is jobbat....SOKKAL jobbat
2008. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz magaddal, a babával. A babával könnyebb is napi rutint kialakítani. Mozdulj ki otthonról, ha teheted. Rendezd át a lakást (csak kicsit minden más legyen mint mikor még ott volt). Csak tippek, remélem segít. Kitartás. Javulni fog.
2008. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek nem változtat meg egy apát, ha nem szereti már a párját, hiába van tőle gyereke.

Már meg lett neked írva, hogy a gyerek nem fog összehozni titeket újból. Valami történt a kapcsolatotokban, vedd tudomásul, hogy nem tartoztok össze, és a gyereknek teszitek a legjobbat, ha nem is maradtok együtt "miatta", mert a gyerek szenvedne a legtöbbet a feszült légkörben, és ő lenne az, aki a legkevesebbet tehetne, és mire felnőne, idegroncs lenne belőle. Ezt akarnád te a gyerekednek?

Elhiszem, hogy szeretnéd, ha visszatérne, de biztos vagy te abban, hogy a másik nőben csak a pénzt szereti? Hiszen veled is együtt volt, és te nem vagy vagyonos, ahogy olvasom.

Ha ellátja apai kötelességeit, azt fogadd el, a gyereknek segít vele, de párodként már ne nagyon számíts rá, nem tartoztok össze.

2008. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Te már ANYA
2008. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Te már ANYA vagy elsősorban, és nem csak NŐ! Mint anya, kötelezettséged van a gyermeked felé, és neki kell az elsőnek lennie, saját magad előtt. Az ő érdeke fontosabb most, mint a tiéd. ANYÁNAK lenni csodálatos dolog lehet, de úgy igazán, nagybetűsen. Aki nem felelősségteljes, az csak kisbetűs anya. Te mutasd meg a világnak és a babádnak, hogy igenis nagybetűs ANYA vagy, és a pici imádni fog. De ha nem ő lesz az első, hanem magadat helyezed előtérbe, akkor kisbetűs anya maradsz, és a gyereked, ha felnő, a fejedhez fogja vágni.
2008. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
már el is ment toletek?kisfiad vagy kilányod van?ki az a no , mivel foglalkozik és mennyi az a sok pénz amiért el akar hagyni?voltál már a no után.hátha meglátna a kicsivel és meggondolná magát!
2008. dec. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Fel lehet dolgozni! De Te már eleve rosszul gondolkodtál. Egy gyerek, egy nem tökéletesen működő kapcsolatot nem változtat jó irányba. Sőt! Inkább rosszabb lesz. Sok nő itt rontja el. Továbbá Neked elég lenne az, ha a kisgyerek miatt van Veled? Valaki írta, hogy beszélj a másik nővel, hát szerintem ne tedd. A párodnak kell eldönteni mit akar, mert ha csak azért megy vissza hozzád, mert a másik nő kidobja (amit nem hiszek,hogy megtenne), attól még nem biztos, hogy szeretni fog Téged. Próbálj most a kicsivel foglalkozni és ha tényleg csak a pénz miatt van a másik nővel, akkor ugyis visszamegy hozzád, mert talán rájön, hogy a pénz nem boldogít (de jó ha van:) )
2008. dec. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Egy férfit ne lehet megtartani, ha terhes leszel tőle. Szerintem normális, hogy elment, hiszen Te csak azért szültél, hogy megmaradjon neked.. :(
2008. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
légy szíves írj már egy kicsivel tobbet a kapcsolatotokról élettársi vagy házassági volt, az okokról, hogy miért ment el, mert itt sokan azt hiszik ,hogy te azért szulted a gyereket, hogy azzal megtartsad!de szerintem az se nem normális, hogy most ment el, ha elotte jól megvoltatok?én igenis állítom , hogy egy gyerek osszekoto kapocs és nagyon sokan a gyerek vagy a vagyon miatt maradnak egyutt./ezt már kimutatták statisztikák is/kulonben a házasság ,a családalapítás célja is a gyermek /a vallás szerint is/.sokan éppen a gyermektelenség miatt válnak el, -hiába élnek szép harmonikus életet, megvan mindenuk csak a legfontosabb a gyermek hiányzik.
2008. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nem beszélsz vagy nem írsz róla akkor sehogy sem és így egy rovid kérdésbol ítélve a fórumon sem tudunk segíteni.ha olvasod írj egy kicsivel tobbet.változott azóta a helyzet?kislányod kisfiad van?én nagyon kíváncsi vagyok arra a pénzes nore?szerintem ha még milliomos is nem ér tobbet nálatok!egyébként boldog új évet és jó egészséget a picinek!
2009. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!