Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2,5 honapos baba ketszer kel...

Andi044 kérdése:

2,5 honapos baba ketszer kel enni ejszaka, eddig vegig aludta? Miert lehet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a fura, hogy ilyen kicsi baba végigalussza az éjszakát.
2017. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

5 hós koráig folyton minden változott.Az evése az alvása a kedve a viselkedése.

Most múlt 6 hós 6-án, pár hete van normális rendszer kialakulva, de ez is változni fog.

2017. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,a babàknàl egy àllandó dolog van,az,hogy mindig minden vàltozik.Àltalàban a miértek vàlasz nélkül maradnak 😉.
2017. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp egy növekedési ugrásnál tart valószínűleg, az, hogy eddig végigaludta az éjszakát semmit nem jelent, a piszok nagy mázlin kívül. A csecsemők szignifikáns része eszik éjjel is, még nagyon pici, előfordulhat, hogy elhagyja idővel, de lehet ezentúl ébred minden éjszaka 1-2 alkalommal még hónapokig.
2017. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is növekedési ugrás. Nem jelent bajt, az a lényeg. :)
2017. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, hat igen mazlim van vele, ha igy marad se nagy tragedia, mert eves utan egybol visszaalszik.
2017. dec. 13. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó, hát akkor tényleg egy kis Tündéred van :D
2017. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos. Szerintem az első hónap után vagy kb 5 hetes kora óta alussza át az éjszakát. Tegnap éjszaka nagyon nyűgös volt alig tudtam lerakni.. most éjszaka meg 2x kelt szopizni 2x meg csak felsírt.. 1x segített a cumi beraktam szívott egyet kiköpte és aludt tovább.. most meg csak a hátát simogattam meg. Szerintem a frontok is bezavarnak és a fogak.. kisfiamnak folyik a nyála eszi a kezét és a játékokat. Épp ,hogy vége a hasfajásnak erre jönnek a fogak. Hurrá :D
2018. jan. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt éhes éjjel, most igen.
2018. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!