Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Felébresztitek másfél év...

Felébresztitek másfél év körüli gyereketeket a délutáni alvásból, hogy este idöben elaludjon?

Figyelt kérdés
Ha tùl sokat alszik délben akkor nem akar 8-kor elaludni hanem csak 10 körül..
2018. jan. 3. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
én felébreszteném, de az én fiam reggel 9 körül alszik 2 órát kb, utána délután 3 körül még 1 órát, és este 7kpr legkésőbb már alszik is. ha kihagyja a délutáni alvást, már van hogy du fél 6kor alszik. reggel 6kor kel. 17 hónapos.
2018. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

De ez mindennapos? Korábban nem tudod nappal altatni?


Nálunk ugyan nem volt mindennapos, de néha jártunk így. Én lenyeltem a késői altatást este, mert ha felkeltettem volna napközben, akkor nyűgös volt nagyon.

De nyilván az se jó, ha egy kisgyerek este 10-ig fent van ha ez gondot okoz, nálunk én szeretnék akkor aludni már, úgyhogy nem értékeltem. Szóval családfüggő is szerintem.

2018. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Alvó gyereket csak akkor ébresztek, ha ég a ház.
2018. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az én lányom is olyan, hogy ha délután 4kor még alszik, akkor este nemhogy 10kor, de még 11kor is fent lenne.

Szóval ha véletlen úgy alakul, akkor én felébresztem. Nincs olyankor semmi baja, nem nyűgös utána. De szerencsére ez ritka, hogy ébreszteni kell.

2018. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Természtesen, de én lassan áttérnék a napi egyszeri alvásra. Korai ebéd 11, fél 12 között lenném le. Így 2-3 óra alvással, kibírja 7-8 ig.
2018. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem.


Nincs későn a tíz óra.

2018. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg igenis késő 10 óra egy ekkora gyereknek! Sőt, nagyobbnak is, hisz ovi,suli stb., kelni kell! Szerintem is meg kell próbálni hamarabbra tenni az ebédet és korábban lefektetni! Reggel mikor ébred?
2018. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3-nál tovább nem hagyom aludni mert akkor nem alszik el este, és éjjel is többször kel, de ez ritka, másfél éves korától 1-másfél órákat alszik csak.
2018. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hat attól függ meddig aludna. Fél 5nél tovabb nem hagyom aludni, de az amugyis nagyon ritka, hogy addig aludjon, altalaban 12-3ig
2018. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha délutàn kell letennem mert nagyon álmos ( 5-6 óra) akkor bizony keltem. Próbálom úgy alakítani a napját h kibírja estig, de nagyon sok minden bekavar. Még vegyesen alszik 1x v 2x egy nap. Muszáj kelteni mert sokszor ígyis fél 10 mire elalszik. Ha 1x alszik vmikor dél körül akkor 8 kor már kidől.
2018. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!