Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masfel- ketev koruli kisgyerek...

Porcukormókus kérdése:

Masfel- ketev koruli kisgyereked mennyire igenyli a csendet a delutani alvasnal?

Figyelt kérdés

Az enyem nagyon.. Sajnos! Ilyenkor megall az elet, semmit nem tudok tole csinalni, pedig lenne mit.

Ha megis valami dolgom van, akkor a ketoras alvas lerovidul 30-40perce. Most 19honapos egyebkent, komoly logisztikat igenyel hogy a 4honapos occsevel egyszerre aludjanak delutan.

Erdekes, de az esti alvassal nincs problema -egyenlore meg..


2013. jan. 30. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

18 hónapos a lányom, de mellette aztán néha ágyút is durranthatnék, akkor se érdekelné.


Mondjuk ő hozzászokott ahhoz, hogy zaj van. Amikor hazajöttünk a kórházból, akkor kezdték a mi oldalunkon a panelprogramot. Fúrtak 2 héten keresztül éjjel-nappal.

Először azt hittem, hogy sosem fog aludni, de a monoton zaj úgy elaltatta, hogy egy percig se volt problémám.

Amikor pedig a mi szintünk következett, akkor betettem a babakocsiba és elmentem vele sétálni.


Ha megszületik a tesó, akkor se lesz nagy probléma. Külön szobájuk van. Ráadásul a lányom megy bölcsibe szeptembertől, így nem itthon fog aludni.

2013. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon, kezdettol fogva mindenre felebred, es nem tudott hozzaszokni, meg az utca zajara is felkel ha nyitva az ablak. Nyaron igy nehez az alvas, en meg ilyenkor nemasagra vagyok itelve, marat a net nekem
2013. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semennyire ha almos ugyis alszik barhol van es barmekkora a zaj. ketev koruli gyerek lassan ugyis elhagyja a delutani alvast amit nem szabad eroltetni ha a gyerek mar nem igenyli.. 2 eves lanyom mar nem alszik delutan. Nem kell hogy megalljon az elet mert aludnia kellene. szerintem ikabb neked van szukseged arra a 2 csendes orara hogy hazimunkat vegezz stb.. Inkabb vond bele a nagyobb gyereked hogy segitsen neked, ha almos ugyis aludni fog. ha csak 40 percet az is jo. Inkabb erezd magad szerencsesnek hogy az esti alvassal nincs gond! egyenlore...
2013. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom 11 hónapos és a nappali alvásnál szó szerint lebegni kell a lakásba mert különben felébred:S Pedig már az elsejétől próbáltuk hozzászoktatni a zajokhoz...sajnos nem ment. Az éjszakai alvással nálunk sincs gond...semmire nem kel fel..még a szilveszteri petárdázásra és tűzijátékra sem kelt fel, pedig volt itt csetepaté. Nappal nagyon nehéz megoldanom a főzést, mert ha csörömpölök egyből felkel:S
2013. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
×× elejétől
2013. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb két órát alszik délután, és azt figyeltem meg, hogy az első órában nagyon mélyen alszik, akkor bármit csinálhatnék - ilyenkor szoktam a konyhában "elcsörömpölni" az ebédet pl. -, de utána már könnyebben ébred, óvatosnak kell lennem. Akkor leülök én is olvasni vagy tornázni, de telefonálni pl. nem tudok, mert arra felébred.
2013. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen nalunk is ez a helyzet, hogy a masodik oraban kezd "zajerzekeny" lenni. Illetve az a legujabb, hogy egyszercsak felebred es csak a "tovemben" hajlando visszaaludni. Ezt viszont csinalja ejszaka is.. 1-2 honapja csinalja, nekem az a gyanum, hogy ebben szerepet jatszik a testverfeltekenyseg is. Az az igazsag, hogy nincs szivem izmozni vele az ejszaka kozepen, olyan keservesen sir.. Azt erzem, ha most elkezdenem trenirozni, hogy marpedig a sajat agyaban folytassa az alvast, azzal tobbet artanek neki minthogy engedem velem aludni. Eleg erzekeny kislany.
2013. febr. 1. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!