Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Felébresztitek másfél év...

Felébresztitek másfél év körüli gyereketeket a délutáni alvásból, hogy este idöben elaludjon?

Figyelt kérdés
Ha tùl sokat alszik délben akkor nem akar 8-kor elaludni hanem csak 10 körül..
2018. jan. 3. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én ébresztem a kisfiam. Nála az este 10 órás elalvás már korainak számít. Ha nem ébresztem és annyit alszik, amennyit akar, akkor éjfélnél előbb nem tudom letenni aludni.
2018. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi nem ébresztjük, a védőnő és a gyermekorvos is azt mondta hogy alvó babát nem ébresztünk, de nálunk ez tapasztalat miatt sem játszik. 3x próbáltuk ébreszteni hasonló okok miatt, de minden alkalommal nyűgös volt, fáradt, nem volt hajlandó semmit csinálni csak ölben lenni, dörzsölni a szemét és nyafogni. Azóta úgy vagyunk vele, hogy akkor alszik és amennyit akar, ő tudja mi esik jól neki. Ő most 13 hónapos.
2018. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Reggel 9 körül kelünk, 1-fél2-3ig alszik, így este 9-fél10 körül elalszik. Ha hagynám tovább aludni, még éjfélkor is a fejemen ugrálna
2018. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én fél három után már nem engedem aludni,inkább játszunk,gyurmázunk,bármit csak ne aludjon mert akkor alszik mondjuk fél ötig,aztán még éjfélkor is a szobában rohangál,meg hisztizik,nyafog hogy anya nem alszi,doi sem alszi,mármint Dóri.
2018. jan. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!