Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egy hete a nappali (2 alvas)...

Csillka kérdése:

Egy hete a nappali (2 alvas) ordit a 8 honapos fiam es max 45 percet alszik, eddig ilyen abszolut nem volt, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
7,5 hos koraig harmat aludt , de a harmadik alvas elegge kinyult 8 kor kelt , es mindig tobb mint fel orat forgolodott elalvas elott, igy ket alvasra valtottunk. Kb 5 napig nem volt gond nagyon gyorsan elaludt es kb.2 órákat. De ugy egy hete a delelotti es delutani alvas is orditassal tortenik, kiveszem visszateszem stb. Volt h hagytam orditson de meg a tej is visszajott,kohogott stb.forgolodik ossze vissza. ..hason alszik es ilyenkor is hasra akar fordulni, de mar kiprobaltam hogy ha hagyom sose alszik el, all negykezlabra es megy korbe a kisagyba, igy nem hagyom, o meg ordit, mig az eg tudja hogy elalszik.( regebben is akart fordulni es akkor se hagytam csak miutan elaludt es megsem sirt ) Jobb esetbe maxxxxx egy ora de legtobbszor 40 percet alszik es orditva is ebred, eddig 2 órákat aludt mosolyogva kel, hónapok ota nem voltak ilyen problémáink csak par hetes koraba. Negy foga van, pont szilveszterkor bujt ki a felso ket metszo, ejjel sokat sirt, ebredt, de a nappali alvasokkal nem volt baj.
2018. jan. 10. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet visszaaltani olyankor? Lehet sokat van ìgy ébren. Az én fiam akkor csinàlta ezt, ha túl fáradtan aludt el. Kevesebbet aludt és sírva kelt. Az átálassok alvással nem mindig könnyűek és nem mindig mennek simán. Lehet volt egy rossz napja, rossz vagy rövidebb éjszakája és aznap igényelte volna a 3 alvást. Én a helyedben megpróbálnám korábban lefektetni vagy ha nem megy, visszaaltatni, valamelyik hátha bejön.
2018. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem alszik vissza hiaba probalom. Utana fel orat nyugos, majd olyan jókedvű lesz nem akar este lefekudni. Tizkor alszik el, es éjjel 2x-3x kel majd 9 kor vegleg, ha háromszor altatom, akkor ejfelbe fog lefekudni. Mindig ugy tunik h nem almos. ..volt h nagyon almosnak láttam, akkor letettem es 5 perc alatt elaludt...nagyon nyalazik ujra,nem tudom, lehet meg jon foga.
2018. jan. 10. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogzás is lehet. Vagy a szeparációs szorongás is e korban szokott kezdődni. Vagy már elhagyná az egyik alvást. Vagy új mozgást gyakorol.
2018. jan. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindig hasra fordul , huzza maga ala a labait, maszkal. Ejjel is erre ebred. Ket hete maszik erre en is gondoltam de amikor fordul egyik v masik oldalra vagy hasra -hatra akkor is sokat forgolodott de sose sirt. Hat kivancsi leszek h lesz.
2018. jan. 11. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!