Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért sír fel 2 percenként 4...

Miért sír fel 2 percenként 4 és fél hós lányom a nappali alvás idején?

Figyelt kérdés
2 hete megy ez. Cicin elalszik, minden ok, pelus tiszta, nem voltak felkavaró események, amik zavarhatnák, pocak tele, nem fáj, büfi megvolt, nem fázik, nincs melege, mégis ha sikerül elaltatni (mivel elég rossz alvó, a legkisebb neszre is felébred) és kimegyek a szobából 2 perc múlva felsír, sokszor a szemét sem nyitja ki, tehát álmában sír. Gyengéd popsi paskolásra általában visszaalszik, de pár perc és újra sír, mindegy hogy mellette vagyok vagy kimentem a szobából. Álmos, dörgöli a szemét, ásít. Fogzásra tippelek esetleg, de nincs megdúzzadva, nem piros az ínye vagy a popsija. Nincs apró fehér folt sem az ínyén, ahogy látszódna a fogacska. Esetleg annyi, hogy mostanában nagyon gyömöszöli a kezét a szájába plusz nyálzik is rendesen, szopizni is kevesebbet szokott, ritkábban fogadja el, csak ha éhes, más alkalommal nem igazán, és kevesebb ideig is eszik, eddig volt akár 1, 1 és fél óra is, mostanában max 20 perc. Az esti alvásoknál is van, miután elaltatom felsír még párszor de azután egész éjjel alszik és csak reggel ébred meg, addig nem. Tippek?
2017. máj. 29. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"pocak tele, nem fáj" - Ezt miből gondolod, hogy nem fáj?


Az, hogy a szájába gyömöszöli a kezét, nyálzik, az erősen fogakra utal, még akkor is, ha te nem látod nyomát.

2017. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, milyen amikor a hasa fáj, 3 hónapig azzal szenvedtünk rettenetesen, nem aludt csak sírt, húzta a lábát, reggel 6-7 fele aludt el, addig semmit. A pocakfájást tapasztaltam,ez most más. Nekem abszurd, hogy csak mikor alszik fájjon a pocak és csak napközben, de akkor minden alvásnál.
2017. máj. 29. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnál sem látszott semmi, amikor jött a foga. A leírtak alapján lehet fogzastol ez a viselkedés. Nálunk most este megy a nagyon gyakori felébredés, mar 10 napja tart. jönnek az őrlők, szinte biztos vagyok benne. Ő is álmában sír, nyaladzik, keze a szájában. Bár nem olyan gyakran sír fel, mint a tiéd, de minden baba máshogy éli meg a fogzast.
2017. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de másfél órán keresztül szoptattál? Neked aztán van türelmed. És időd. És ezt napjában hányszor? Nem lehet, hogy most azért szopik kevesebbet, mert már kevesebb a tejed, és azért sír, mert éhes?
2017. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!