Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baj az, ha 2 hónaposan még...

Baj az, ha 2 hónaposan még mindig szinte csak eszik-alszik egy baba? A 24 órából még mindig kb 21-22 órát alszik.

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. vagy tényleg ennyit? Ha tényleg, az nagyon fura, biztos rákérdeznék az orvosnál. 6-9 óra ébrenlétet (összesen) ír a nagykönyv.
2018. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. A fiamnál 2,5 hónaposan változott, erre 3 hós korra 4x 30 percet aludt csak nappal. :D
2018. febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Éjszaka 1x ébred csak, ez rendben. Nappal 3 óránként eszik, ami közben bealszik, s újabb alvásidő jön, ami van, hogy 2 óra, de van, hogy a következő kajálásig tart. Ha pedig levegőre viszem, 3perc múlva el is alszik. A 6-9 óra az sztem baromi sok, kb egy egész munkaidőt felölelne, még akkor is, ha csak 30perceket aludna. Nem tudom milyen nagyköny írja ezt, de megnézem majd én is...

Lassan mi is 2,5 hósak leszünk, kiváncsi vagyok, hogy fog-e változni vagy 3 hósan esetleg. Persze megkérdezem majd a védőnőt is,hogy mit gondol... Köszönöm mindenkinek!

2018. febr. 20. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, babafüggő amúgy. Nekem az volt nagyon sok, amit a kislányom töltött ébren 3 napos kortól, főleg a kisfiam után 😂 teljes ellentét a 2 gyerek!

A 6 óra nem vészesen sok, ha pl egy baba 8x eszik és mondjuk minden evésnél előtte-közben 45 perce fentvan, akkor az 6 óra fentlét összesen. A lányom inkább 9-10 órát töltött ébren egy nap, nyilván nem egyszerre és nem is 2-3 részletben.

Nagykönyv nincs legalábbis nem minden babára lehet ráhúzni. Nekem pl a fiam 20-22 órát szerintem simán aludt. Délután meg konkrétan 10-15 perceket töltött ébren. Délelőtt ha egyszerre fél órát ébren volt, nagyon max 45 perceket néha. Semmi baja nincs! Az igaz, hogy pl 19 hónapos volt mikor végre átállt a nappali 1 alvásra, minden alvást aránylag későn hagyott el, de ez nem baj, ő ilyen és kész. Szóval előbb utóbb változni fog de nem lehet megmondani mikor.

2018. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!