Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Létezik még olyan szülő,...

Létezik még olyan szülő, akinek a babája 4 hónaposan nem alussza át az éjszakát?

Figyelt kérdés
sorstársak! egy kis együttérzésre vágyom. légyszi olyan csodababák szülei most ne írjanak, akiknek a gyereke első naptól fogva 12 órákat alszik és amúgy se lehet észrevenni, hogy baba van a háznál, mert egy hangja sincs, sőt kitakarít maga után is, ilyenből van bőven a szomszédságban és az ismerősök között. csak egy kis reményt szeretnék, hogy nem vagyok egyedül hullafáradt és ki fogom tudni pihenni magam valaha is. köszi!

2014. dec. 31. 12:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én válaszom nem fog reményt adni, de sorstárs vagyok, majd egyévesem még egy éjszakát sem aludt végig, ha csak 3-szor kel az egy szuper éjszaka. Amit bíztatásul tudok mondani, hogy egyre jobban hozzászokok.
2014. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kitartás! Az én babám 6 hónapos és a héten volt, hogy már két éjszakát átaludt.én meg már mentem megnézni, hogy minden rendben van-e. Persze próbálj minden okot kizárni, amiért felkelhet-evés, ivás, fázik, melege van stb., aztán a többin majd az idő segít.
2014. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
4 hónaposan???Nekem a kislányom 26 hónapos de még mindig nem alussza át az éjszakákat:(((A többi ismerősömnek bezzeg már 6 hetes koruktól alusznak végig!
2014. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9 hónapos, és még mindig nem alussza át, ált. 2szer kel. Ha csak egyszer kel, én is aggódni kezdek, még a légzésfigyelőnek sem hiszek :)
2014. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15 hónaposom még mindig ébred! :) Még nagyon az elején vagytok. Volt pár átaludt éjszakánk, de nem folyamatosan, hanem elvétve havonta 1-2 nap! Sosem értettem azt mikor mások mondták hogy a babájuk 3 hós korától àtalussza az éjszakát! Létezik ilyen? Se fogzás, se szeparációs szorongás, orrfolyás/orrdugulás...komolyan semmi miatt nem ébred soha többet? Nehéz elképzelni! Mindenesetre kitartás! ;)
2014. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Elsőnek igaza van! :) Hozzászoksz, és örülni fogsz ha csak 1-2szer ébred! Az első hónapokban éjjel nekimentem az ajtófélfának a gyerekszobánál, olyan szinten fáradt voltam, de most ugrok ha ébred! És most vàrom a második babámat (20 hónap lesz a különbség) és kezdődik minden az elejéről. :)
2014. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Reményt az nem tudok.Két kezemen meg tudom számolni hogy a két éves kislányom hányszor aludta végig az éjszakát.:(
2014. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

szerintem kevés baba alussza át az éjszakát 4 hónaposan!

Kisfiam 15 hósan kezdte átaludni, kislányom 6 hós és 2x kel

2014. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Másfél évesen aludta át először az éjszakát, és még akkor sem lett rendszeres. Mindig volt valami, fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás. Két évesen elhagyta a nappali alvást, akkor kicsit jobb lett az éjszakai alvása, bár még előfordult néha ébredés. Most 3 éves, ritka, hogy nem kell hozzá bemenni, de nem panaszkodom, az eddigiekhez képest ez már álom. Most várom a kistesót, előre félek, hogy nem lesz se éjjelem, se nappalom. De majd csak túléljük ezt is. Az összes anyukaismerősömtől azt hallom, hogy a gyereke alszik nappal 3 órát, este 8-kor már ágyban reggelig, én meg örülök, ha éjjel éppen nem kell kelni, nappal pedig egész nap mozgásban. Csak annyit tudok mondani, hogy kitartás!
2014. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Fiam 6 hósan aludta át.

Lányom az meg.... 1 hósan, de aztán 3,5 hósan elkezdte azt,h éjjel is 3 óránként eszik. :SSSS Egy nyugodt éjszaka nincs.

2014. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!