Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Eddig jó alvó 8 hónaposan...

Eddig jó alvó 8 hónaposan taknyos és 2 éjszaka semmit nem aludt. Visszaváltozhat ez még jó irányba?

Figyelt kérdés
éjszaka órákig kell altatni, ki kell szívni az orrát, már tápszert is adtam, de sokat nem evett

2014. jún. 20. 05:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Ha meggyógyul. Ha beteg vagy te sem úgy alszol, mint egészségesen.
2014. jún. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha altatod órákig, és még eteted is, akkor ez megmarad.
2014. jún. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
utolsó,ezt miből gondolod? saját példa?
2014. jún. 20. 07:09
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor ma éjszakától csak szívjuk az orrát sötétben, hátha úgy kevésbé ébred fel
2014. jún. 20. 07:25
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk a kórházban is átaludta az éjjeleket, éjjel-nappal önállóan altatta el magát, megpusziltam, lefektettem, és aludt. 9 hónaposan lett először beteg, apától mind összeszedtünk egy jó kis köhögős valamit, egy hétig sem éjjel, sem nappal nem aludt. A 8. napon minden ugyanúgy állt vissza, ahogyan volt. Én abban a hétben simogattam, hogy elaludjon, énekeltem neki, beszéltem hozzá, tápszert is kapott 2x is egy éjjel alatt, plusz vizet szerintem óránként, mert nagyon kiszáradt a kis torka a betegségtől. Lázas is volt, volt, hogy éjjel hűtőfürdőztünk. Ahogy jobban lett, újra minden a régi lett. Most 2 évesen lett újra beteg, mikor bölcsibe került, akkor egy hétig ugyanez ment, semmi gond nem volt, gyógyulás után ismét ugyanúgy aludt, ahogy mindig is.
2014. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Persze,változik ha meggyógyul. Az én babám 8,5 hósan lett először beteg,náthás. Semmit sem aludtunk szinte két éjszaka,annyira tele volt az orra,szörcsögött,kiszívtuk neki,de hamar újra tele lett. Miután enyhült a dolog,és már csak egy-kétszer kellett szívni neki nappal,újra jobban aludt,mikor teljesen elmúlt,álom jó pár éjszakánk volt. :-)
2014. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha meggyógyul. Nálunk is ez volt, szegény több napig lázas is volt. :( Mondjuk én nem adtam neki tápszert, féltem hogy megszokja (de ez lehet hülyeség). Befújtam az orrába, leszívtam esetleg ivott pár korty vizet és visszaaltattam.
2014. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hasznos válaszokat. Olyan megnyugtató ezt olvasni :)
2014. jún. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!