Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Védőnő az alábbi módszert...

Védőnő az alábbi módszert javasolta, hogy átaludjuk az éjszakát, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos kisfiam jó ideje egyszer kel éjjel, 150 ml-t eszik meg olyankor. Este 9 körül fektetem le, 2-3 közt eszik és fél8g alszik. A védőnő szerint "illene" átaludnia az éjszakát, próbáljak meg kevesebbet adni neki enni, majd 1 hét múlva, ha felébred ringassam vissza anélkül, hogy megetetném. Első babás vagyok, nem tudom ez mennyire jó módszer.
2018. márc. 11. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal semmi baj, ha egyszer ébred.

Én ezt úgy oldottam meg, hogy 8 hetes kora óta azt mondom a védőnőnek, hogy átalussza az estét, és nem b...gat vele. Ez nagyon sok mindenben jól bevált.

Csináld úgy, ahogy szerinted nektek a legjobb!

2018. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy nagy marhaság. Ilyen korban még természetes, hogy éhes éjszaka a baba. Kislányom 10 hós és minimum 2x kel szopizni éjszaka. Én és sok anyuka örülne, ha csak 1x ébredne a babája éjszaka. Ha nagyon zavarna, akkor olyan 1 éves kora körül próbálnám leszokatni az éjszakai evésről. Szerintem 7,5 hósan még nagyon korai.
2018. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 2 védőnőm volt eddig, de egyiknek se volt baj, hogy egyszer felébred éjjel a baba, ha kevesebbet adsz neki enni, akkor csak többször fog felébredni, szóval ez hülyeség szerintem.
2018. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges kockázat. Egy ébredésből így könnyen lehet többet csinálni. Első babám 0-3 alkalommal ébredt ennyi idősen (igaz nem enni de vissza kellett altatni), a második babám 1-10 alkalommal (1-2 evés).
2018. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Tedd össze a két kezed, hogy ilyen jó alvó babád van. A védőnőre meg inkább nem mondok semmit..
2018. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Mit nem adtam volna ha ennyi idősen csak 1x kelt volna a babám éjjel!!Szuper babád van! A védőnő tanácsát nehogy megfogadd!!
2018. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Fantasztikus jóalvó a babád, nem hallgatnék a védőnőre. Nem illene átaludnia az éjszakát!
2018. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor még 1 dolog amiben nem fogok rá hallgatni. Szerinte már brokkolit meg karalábét kellene ennie ennyi idősen, anyatejes volt 6 hós koráig...

2018. márc. 11. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam egy éves koráig evett éjszaka. Nem mondott a védőnő semmi ilyesmit. Felkeltem megetettem és aludt tovább. Most 4 éves és alszik mint a bunda este 9 reggel 7 ig.
2018. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Megmondanám neki, hogy neki meg illene frissíteni a tudását. :) Az én kisfiam 11 hónapos kora körül szokott le az éjszakai evésről. Tényleg örülj, hogy csak enni kel fel, nekem ilyen idős korban, főleg fogzáskor ezerszer kelt, és reggel 5, max. 6 volt, amikor végleg kelt, és indult a napunk.
2018. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!