Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje, mennyire hatásos?...

Gabyica kérdése:

Barátcserje, mennyire hatásos? A meddőségin javasolta az orvos, de kiváncsi lennék kinek mennyi időbe telt míg segített a babához. Én most kezdtem a második barátcserje adagot és még nincs baba.

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Csak nem gondolod hogy a barátcserjétől meg a cickafarktól meg a macskám fülétől majd jönni fog a gyerek, ha egyébként nem akar jönni?!


Ó, anyám!

2018. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,nemgondolom ez csak egy plussz segítség a babához,hiszen járok reprodukciós klinikára és más gyógyszert is kaptam,csak hallottam hogy volt akinek ez is segített!
2018. jan. 3. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 1 hónap barátcserjeszedés után megfogantam 1 év várakozás után.

De fogalmam sincs, hogy ezt minek köszönhetem, lehet, barátcserje nélkül is összejött volna, ez sose derül már ki.

2018. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en 7honap probalkozas utan elkezdtem a baratcserje +cickafark es a 2.honapban jott a babo. bar nekem nagyon fajt a cicim tole de mikor babas lettem megjobban szoval felkeszitett :D
2018. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát remèlem nekem is segít valamit.
2018. jan. 13. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szedtem barátcserjét, emellett homeós szereket, három hónap alatt megfogant a baba. Előtte semmi.


Ismerősömnek rendszertelen volt a menzesze, elkezdte az első válaszoló által butaságnak titulált cickafark-palástfű kombó tea ivását, hamarosan megfogant a babájuk.


Nem tudom, miért kell így lehúzni az alternatív segítségeket. Akinél nincs szervi elváltozás, csak egy kis stimulálásra van szüksége a szervezetnek, ott beválhatnak, mint a mellékelt példák is mutatják!


Kérdező, barátcserjét amúgy premenstruációs panaszoknál szokták javasolni, de nem bizonyítottan termékenységet fokozó hatása is ismert. Szedd bátran, én még olyanról nem hallottam, hogy káros lenne, legfeljebb esetedben nem lesz hatásos, mert ahány női szervezet, annyiféle. Tehát van, akinél beválik, van, akinél nem.Ha nem válik be, az első doboz elfogyasztását követően próbálj ki valami mást. Arra figyelj, hogy vannak olyan gyógynövények, amik bizonyos betegségekben, elváltozásokban inkább károsak lehetnek, ilyen pl. diagnosztizált endometriózis esetén a cickafark.


Szóval ha gyógynövénykúrába kezdesz, előtt mindenképp javasolnék teljes körű vér - és vizeletvizsgálatot, vagy ha évek óta nem jön a baba, akkor hormonvizsgálatot is (ami nagyon drága, általában kórházakban csinálják és időigényes vizsgálat, ezért nem szívesen végzik el). A hormonvizsgálat szintén vérből történik, nőgyógyászhoz vagy endokrinológushoz kell elmenni az eredménnyel.


A meddőségin amúgy végeztek bármilyen hormonvizsgálatot? Vagy elküldtek endokrinológushoz?

2018. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen Meddőségin volt vér vizsgálat a hormonok ès egyebek miatt és kiderült hogy a pajzsmirigy alul működik kaptam rá gyógyszert az endon. Most újabb vérvételre megyek majd konzultáció. Egyenlőre úgy tűnik szervileg minden ok. Csak gondoltam a barátcserjèt megkérdezem valakinek volt e hatása vagy ilyesmi,ha már az orvos is ajánlotta. Most mèg vároki jön ezután. 😕😳
2018. febr. 1. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!