Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Venoruton kapszulát és Lioton...

Venoruton kapszulát és Lioton gélt használt valaki a második trimesztertől visszérre? Segített? Az orvosom ezeket javasolta.

Figyelt kérdés

A 3. babámat várom, 25 hetes vagyok.

A jobb lábamon csúnya kidudorodó visszerek vannak, és az egész nemiszervem visszeres. Az orvosom a Venoruton kapszulát és a Lioton gélt javasolta, és hogy fáslizzam a lábam. Van aki szedte ezeket és segített? Mik a tapasztalatok?


2016. dec. 12. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem igaz nem terhesség miatt lett viszerem,már előtte is kialakult az állómunka miatt, de a lioton egy kalap szrt sem ért. Kapszulát terhesen nem szednék inkább. Egyébként vadgesztenyés krémmel kenem a lábaimat sokkal jobb mint a Lioton és tásai. 23hkm
2016. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon csúnya a lábam, az előző terhességeimből is maradt visszér, sőt, amit már műtöttek, az is kijött újból.

Ami új volt teljesen, az az intim területeken jelentkezett. Nálam ezeken az intim torna segített, teljesen visszaszorult erről a területről. Pedig nagyon el voltam keseredve, mert nagyon csúnya volt.

A lábamra érdemben semmi nem használ. A kompressziós harisnya jó, amíg rajtam van. Az jobb, mint a fasli, könnyebb használni, nem csúszik le.

2016. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kate1987 ***** válasza:
En kompresszios harisnyat kaptam, mondjuk en trombofilias vagyok es azert is kaptam inkabb. Amennyiben tudom a fennebb emlitett kremek nem segitenek. De a harisnya segit es allitolag terhesseg utan vissza huzodik egy bizonyos szinten ha a terhesseg alatt probalod ezt kordaban tartani. De feltetlenul orvos kell ajanlja a kompresszios harisnyat vagy szakkepzett elado, aki meg tud merni es jo meretet es fokozatot ad. Es vannak olyan profeszionalis gel-ek amik husitoe es pihenteto jelleguek, harisnya fel es levetelekor ajanlottak. Nezz inkabb ezek utan, pl a nemet Medi-t dicserik nallunk.
2016. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!