Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nektek a 7-8 hónapos baba...

Nektek a 7-8 hónapos baba mikor ébred reggel? Mennyit alszik napközben? Na és éjszaka?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

1. baba 8-tól 5-ig aludt, azaz 9 órát, nappal sokat. 3x aludt de volt hogy 2 órát is, összesen kb 4-5 órára jött ki.


2. baba most 8 hónapos. Hát.. eddig nappal 3x fél órát aludt, néha a 2. alvása sikerült 1 órára. Éjszaka meg 7-től reggel 6-ig, igaz pár ébredéssel. Most meg nem tudom, 2x tudom rávenni az alvásra akkor se alszik sokat, csak fél órát, "reggel" se alszik, vagyis 4.20-kor kel 2. napja de álmos, mégse bírom elaltatni.

2018. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem próbálod meg fel9kor letenni? Hátha később ébred :)
2018. márc. 11. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi prób@lkoztunk ilyennel, sose jött be. Nem ébredt késóbb egy perccel sem. Születése óta koránkelő. Volt hogy hajnal 3-4-kor, de az átlag 5 körül. Ma is így van. Elmúlt 2.
2018. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, első babámmal próbáltam, de sajnos nem jött be. Csak még kevesebbet aludt éjszaka. 7 hónaposan kezdte a korán kelést, 16 hónapos koráig ha a fejünk tetejére álltunk se aludt tovább, akkor meg a semmiből elkezdte, hogy alszik 6-ig, fél 7-ig, én se értettem. Azóta mindjárt 3 éves és az éjszakai alvása semennyit nem változott az elmúlt 1,5 évben, de ez így jó is nekünk.


2. babámnál meg lehetetlen húzni az időt, remélem csak átmeneti a hajnali kelés. De akkor is előbb utóbb csökken annyit az alvása, hogy állandósul, ha nem tudjuk húzni a lefekvést. :/ olyan keveset alszik nappal, hogy nem csodálkozom azon, hogy ki van borulva estére de azzal meg nem tudok mit kezdeni, nem akar visszaaludni se.

2018. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ajaj..sajnálom ezt...😐 majd csak változik a helyzet. Ilyen piciket magukra sem lehet hagyni. Nekünk kicsit nehézkes a kelés...10re megy a párom dolgozni. Mindketten sokáig aludtunk a baba előtt. 9 előtt nagyon ki sem kelünk az agyból...van h 8-9kor ébred a babám. De ha pl 7kor kelnénk jobban aludna éjszaka..Nem kelne fel 4x...de egyszerűen nincs értelme korán kelnem mert anyóséknál lakunk ( -.-" ) Nem az enyém a háztartás. 2 szoba meg a fürdő amit tisztán kell tartanom meg a babának főzök..nagy ritkán magunkra..mit csináljak?! Csendben kéne lenni mert a párom alszik stb...ha elköltöztünk vegre kialakul egy jobb napirend....az is a gond szetintem h terhesen is ugyanez volt.. sokáig ebren voltam és delig aludtam...
2018. márc. 11. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Jövő heten lesz 8 honapos a kisfiam.

Ő reggel fél hétkor kel, 10-kor es 14 vagy 15 órakor alszik 1-1 órát.

Este 7-8 között fekszik, általában egyszer kel enni.

2018. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fabijoe válasza:

Kb. 12 órát naponta. Van olyan gyerek, aki este 9 és reggel hét között nagyjából alszik, ami azt jelenti, hogy fölébred 3-4-szer, szopik, majd újra alszik, és nap közben is alszik 2-3 alkalommal egy - másfél órát.

De van, aki az éjszakát is olyan rendben alussza át, mint a nappalt: azaz egy - másfél órákat alszik, aztán másfél-két órát ébren van, és ugyanezt csinálja nappal is.

2018. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!