Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért baj, ha nem akarok egy...

Miért baj, ha nem akarok egy szobában aludni a leendő gyerekemmel?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk lakást, egy ismerősünk feljött megnézni. Neki 3 eves lesz a kisfia.

Rákérdezett, hogy hol fog aludni a babánk, ha a kisebb szobát hálószobának alakítjuk ki, a nagyobbat étkezőnek + nappalinak. Mondtam, hogy majd ráérünk ezen akkor gondolkodni, ha családot alapítunk.

Erre bőszen mesélni kezdte, hogy ők beköltöztek a gyerekszobába apa, anya, gyerek. 3x3m-es szoba.

Nem reagáltam rá, nem az én dolgom.

A nő továbbra sem akart leszállni a témáról, h ez milyen jó, mennyivel jobb a gyereknek is, majd ha külön akar aludni, akkor úgyis szól és ők visszamennek a sajátjukba. És szerinte mindenkinek (nekünk is) így kéne csinálni, mert így a jó.

Elmondtam neki, hogy én és az öcsém is külön szobában aludtunk baba korunktól, nem a szüleinkkel és nekem ezzel nincs bajom.

Rögtön én lettem a túl távolságtartó, leendő sz*r anya.


Nem is értem, 22 vagyok a párom 23. Most vagyunk túl egy felújításon. Komolyan már a gyerekre kellene koncentrálnom, illetve arra, hogy már most egy leendő mintamami képében tetszelegjek? :(



2018. márc. 18. 20:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Hát a gyereknek éehet jó, de a házasságának tuti nem :D hogy dugnak majd? :D v a gyerek mellett?t gratulálok hozzá. Az aztán tuti jót fog tenni a gyereknek XD
2018. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
De remek. Ahelyesírásm. Látszik h ittam XD
2018. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Még vagy 8-10 évig feleslegesen kattogsz ezen.
2018. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Ne foglalkozz vele...en is megkaptam, hogy szivtelen vagyok...
2018. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
sehol se vagyok még a gyerekvállalástól, de már most tudom, hogy nem fogok a gyerekkel egy szobában aludni. nekik is kell a saját tér, nekem/nekünk is. kizártnak tartom, hogy hosszútávon jót tenne a házasságnak
2018. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
A mi fiúnk is külön alszik már születése óta. Most lesz 1 éves. Nagyon jól működik nálunk a rendszer, leszámítva pár fogzós napot, amikor éjszaka nem lehetett vissza vinni a helyére, így köztünk aludt. Nem kell foglalkozni az ilyen ba**ogatásokkal, ha esedékes lesz a dolog majd úgyis kialakul nálatok melyik megoldás lesz jó. Nagyon sok ember szeret okoskodni, ez a későbbi gyerekvállaláskor megtapasztalod. Soha ennyi kéretlen tanácsot nem kaptam még az életemben, mint most. Egyik fülemen be, a másikon ki. Neked is ezt tanácsolom. Élvezzétek a közös kuckótokat!
2018. márc. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem baj. Mi se szerettünk volna, külön babaszoba lett, a gyerek aztán velünk nem alszik az tuti.. Aztán megszületett, a kórházban velem aludt vègig, aztán itthon is maradt köztünk az ágyban 2 hónapig. Utána a szobajában aludt fèl èvig, utána 8 hónapos korától másfèl éves koráig megint velünk. Azóta külön alszik, át se akar jönni hozzánk. Csak azért irom hogy lássatok menet közben sok minden változhat.
2018. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Az ő házasságuk (szintén a nő kötötte az orromra) nem sínylette meg, ez tévhit. Viszont a párja többet iszik, agresszívabb.

Nem értem, ha neki kívülről nézve ez nem egy jól működő állapot, miért erőltetné rám. Pedig sosem bántottam a hölgyet semmivel.

2018. márc. 18. 21:13
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Kicsit kevésbé érzem magam rosszul. :)
2018. márc. 18. 21:17
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
még nem sínylette meg. de apuka már iszik és agresszív. csak várni kell egy kicsit és vagy a gyerek repül a szobából vagy apuka a házból
2018. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!