Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek sokszor kel a babája...

Akinek sokszor kel a babája már régóta, hogyan bírja napi pár óra egybefüggő alvással? Nem lett hosszú távon valami egészségügyi baj belőle?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

15 hónapos, még mindig felkel este többször is cicizni. Együtt alszok vele: félálomban van ő is, én is, gyorsan visszaalszunk. Ritka, hogy reggel fáradtan kelek. Ha ki kéne másznom az ágyból, megetetni, visszaaltatni, aztán forgolódok mire elalszok: már összeestem volna.

Pedig első gyerekkel terhes olyan jól elhatároztam, hogy köztünk biztos nem fog aludni. :) A harmadiknak már kiságyat se vettünk. :)

2018. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Időszakos fizikai tüneteim voltak: fejfájás,memóriagyengeség, meg izomfájdalom, meg persze rossz közérzet.

20 hónapos korától sokkal jobb, max 1-2x kel, és vissza is alszik, megváltás:)

2018. márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Akkor ennyi erővel minden nőnek egészségügyi baja lenne, ez a gyerekvállalással jár, ilyennek után kellene nézni, mielőtt eldöntöd hogy szülsz.
2018. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Pont ahogy egyes. Együtt alszunk, annyit cicizik, amennyit csak akar, nincs éjszakai sírás, mindketten (hárman, mert apuka is) kipihenjük nagunkat
2018. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Kisfiam májusban lesz 2 éves. Kb 3 hónapja nem eszik éjszaka. Ő tápszeres volt. Az necces volt. Kimenni, megmelegíteni, megetetni, teljesen kiment az álom a szememből. Amikor már éreztem, hogy nem bírom, akkor a férjemre bíztam és kialudtam magam. Még most is kel éjszaka, de már nem eszik. Átmegyek hozzá, megpróbálom megnyugtatni. Van amikor sikerül és visszaalszik szépen, van amikor nem, akkor pedig jön kettőnk közé a mi szobánkba. Most is vannak nagyon gáz éjszakák, de így már jobban bírható.
2018. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Az en babam 11 honapos, ejszaka felkel enni 2-3x, tapszeres. De altalaban 2-15 alkalommal ebredunk, mert hol a foga, hol vmi mas baja van :(

2hónapps koratol par hetig aludta at az ejszakat, azota soha! Reggelre faj mindenem, mintha egy vonat atment volna rajtam 🤣 szedulok, faj a fejem, a szemem eg.. tipikus alvasmegvonas tunet 😀

De!! Ertuk mindent ♥️

2018. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!