Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki ugy altat, hogy kulon...

Aki ugy altat, hogy kulon agyban, majd az elso ebredestol maga melle veszi: miota van igy, es hany eves a gyerek most? Akinel regebben volt igy, de mar kulon alszik, ott miota?

Figyelt kérdés

Babakoratol igy altatjatok, vagy eljott egy pont, hogy mar zombik voltatok, es inkabb az ejszaka egy reszeben magatok melle veszitek?

Meddig tartott ez? Vagy akinel most is tart, mennyi idos a gyerek? Es mikor kezdodott?



#alvás #kulon kezdve
2018. máj. 13. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk az alábbi stádiumok mentek :


Eleinte ujszülött csecsemőosztályon egy hétig kiságyban aludt, 3 oránkent lehetett szoptatni. Ez első hét

Otthon a légzésfigyelo miatt szintén kiságyban aludt, ha aludt, eleinte egy ora hossz is volt egy szoptatás, de mindig kiságyba tettem vissza, ellenvetése nem volt, 2 hosan elég sokat be is sipolt a legzesfigyelö egy héten át ahhoz hogy a kisagyban altatasrol ne mondjak le.

Kb 4 -5 honapos korában magam mellett altattam el este 10-kor, de áttettem kiságyba, ébredések után szintén


A válasz:

Olyan 8-9 hos korátol jöttem rá, hogy lehet fekve is szoptatni, innenstől vettem ki magam mellé a kb hajnal 4-5 orás első ébredéseknél ugy, hogy már velem aludt tovább

Egy évesen már csak ejszakai puffadások miatt ébredt, ha ébredt, olyankor szinten velem aludt tovább

2018. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!