Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csak a mellkasomon...

Miért csak a mellkasomon alszik el?

Figyelt kérdés
11napos a kis hercegem de csak a mellkasomon hajlandó elaludni. Ha ott nem aludhat akkor képes akár egész nap nem aludni.(nem tudom hogy bírja) nagyon síros. Engem nem zavarna ha ott aludna de így megnehezíti a mindennapjainkat. Semmit nem lehet csinálni tőle ráadásul a későbbiekben is problémát jelent.ki mit tudna tanácsolni?

2018. máj. 14. 18:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja ráadásul képes órákon keresztül keservesen sírni és egyszerűen nem tudunk mit tenni. Evett is pelus is tiszta pocira adunk cseppett nem fázik bincs melege és mégis csak sír. Lehet hogy a pocija de egyszerűen nem tudjuk megvígasztalni. És aggódom hogy ebből mi adódhat hogy ilyen sokáig képes sírni
2018. máj. 14. 18:37
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Mind a 4 gyerekem csak a mellkasomon aludt az elején. Éjjelre 1,2,4, és másfél hetesen szoktak át az ágyukba, nappalra 3 és 10 hónap között. Még 2 hetes sincs, eddig benned volt, neki most ez egy csúnya, zord világ, ahol mindenért küzdeni kell. Evésért, ürítésért, alvásért, szeretgetésért... Attól, hogy kap egyfajta cseppet, fájhat a pocak, nem minden babának válik be ugyanaz. A sok sírás pedig lehet szeparáció miatt is. Hogyan született?
2018. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Természetes úton született de vákummal rá kellett segíteni
2018. máj. 14. 18:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hetes .. de még mindig a mellkasomon alszik . 6. dolgot probálom neki hasfájásra mert az eddigiek nem használnak . Én nem venném készpénznek ,hogy nem a hasa fáj ,főleg ,hogy keservesen sír. Én pl ahhoz ,hogy megtudjam csinálni a dolgom beszoktam csapni . Elalszik rajtam aztán az egyik felsőm oda teszem mellé vagy egy textil pelust .
2018. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Énis próbálkoztam becsapással. De amint megmozdítom hogy leteszem abban a pillanatban felkel. Aludhat bármilyen mélyen.
2018. máj. 14. 19:20
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez csaknegy tipp de vegyél neki egy macit és mikor a mellkasodon alszik tedd mellé szerintem igy ha megszokja ha agyba teszed is nagyobb iztonsaggal alszik el és nem fog sírni hogy nem a mellkasodon van
2018. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. máj. 14. 19:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Megnyugtatja a szivdobogas! Nekunk is volt néhány het amikor csak magamon tudtam altatni! Ugyanugy született, mint a Te kis Fiad! Én szentül hiszem, hogy a kisLanyom ezert ennyire ragaszkodo, fontos neki, a folyamatos testkontaktus, ez nyugtatja meg!

Hidd el nem sokára letudod majd tenni! Ami nekem nagyon sokat segített az a kendőzés! Lett 2 szabad kezem, megkapta a testkontaktust amire vágyott! Nem téríteni akarok! De Nalunk a Kisasszony a babakocsit sem viseli el! A kendőben 5perc alatt elalszik!


A Pocak sajnos fajos az elso 6 hetben, mert fejletlen az emésztőrendszer! Annyira csodálatos az emberi test, hogy csak nalunk tartalmaz elosejteket az anyatej, hogy minnel elobb felálljon a rendszer!

Annyit tudsz tenni, hogy nagyon odafigyelsz mit eszel! Mindenkeppen erdemes egyenlore lemondani a tejtermekekrol, nem mindenkinel okoz kis mennyisegben gondot, de nem tudhatod! Ki kell tapasztalni, Nalunk az almale nagyon hardcore.... ugy meghajtja, hogy jaaaaj... sajnos volt par pohar mire rajottem, hogy mas nem lehet az uvoltes targya! Elhagytuk es konnyebb lett!

Szoval kitartast! Jo nyomozast! A 3. Honap utan mint ha elvagnak!:)

2018. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. máj. 14. 20:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Doodoo maci jó beruházás lehetne,anyai szívhangot is játszik.Vagy hordozó kendő
2018. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!