Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komolyan minden néhány hetes...

Komolyan minden néhány hetes baba csak eszik és alszik? Én már nagyon fáradt vagyok, folyton szoptatok, éjszaka nem alszunk, csak a cicin vagy a mellkasomon van csendben a 2 hetes kisfiam. Ma nappal sem aludt még. El vagyok keseredve és kimerültem.

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ne aggódj én is folyton ezt hallgattam de az enyém sajnos nem ilyen volt. Az első hónap kb a "pokol" volt, ráadásul tejem sem volt elég, szóval hiába volt egész nap mellen még csak jól sem lakott szegény. egy hónap után tápszeres kiegészitést kapott, de akkor sem aludt igazán nap közben, de az éjszakák kezdtek könnyebbek lenni. De nappal semmi változás, cici, ringatás és ezek váltakozva plusz még a házimunka is... kb 3-4 hónapos korára normalizálódott minden, evés és alvás is szépen ment. Most 8 hónapos :)
2015. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Miért, mit vársz tőle, mit csináljon ennyi idősen? Nem kell folyton hordoznod. Tedd le az ágyába vagy szőnyegre, pakolj köré játékot, hogy nézegesse.
2015. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

2 hetesen nem játékra van szüksége, hanem alvásra. az alvás nagyon fontos a növekedési hormonok termelése miatt.


ettől függetlenül kérdező, sajnos az én babám is ilyen volt, hasfájás, később majd egyértelműbb lesz, nagyon gyakori, és szinte csak az idő oldja meg. Kitartást, pár hét és könnyebb lesz (cicin alvás helyett próbálkozz cumival, ringatással mert később nehéz dolgod lesz)

2015. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát a NAGYKÖNYV szerint a babák ilyenkor esznek, alszanak.

Csakhogy a babák nem olvasták a nagykönyvet. :)

Ne aggódj, elmúlik ez az időszak is.

Kitartás.

2015. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
6-8 het es belejossz,megszokod majd:) es konnyebb lesz..mas nem lesz,csak te fogsz jobban alkalmazkodni..legalabbis nalunk ez volt..olyan szinten nem aludt a lanyunk,h mikor kinn volt a doki azt mondta,hogy olyan sarga,hogy kb. Egesz nap aludnia kene,ehhez kepest iszonyú eber volt...alig aludt,vagy csak a fent emlitett módokon:) pihenj vele,es tegyel mindenre magasrol:) ja es mikor megszuletett a masodik gyerekunk,aki egy eszik-alszik baba volt,az addig "karogo,igy ugy amugy elrontjatok"szuleink rájöttek,hogy "ja,tenyleg nem ilyen volt a nagy"(meg ugye annak idején mi sem ezek szerint)
2015. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Az én kisfiam sem volt egy nagy alvó. Éjjel 2-3szor kelt, nappal alig aludt, azt is az ölemben. Persze a húgom hasonló korú kislánya egy mormota volt. Majd belesargultam az irigységbe. A nappali alvása kb 7 hónaposan rendeződött, az éjszakát pedig 1 éves korától alussza át. Én addig végig kimerült voltam, én nem szoktam hozzá a kialvatlansághoz.

Egyetlen tanácsom, h amiben csak tudsz, kérj segítséget!

2015. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Az én kisfiam pontosan 4 hónapos koráig csinálta pontosan ezt, amit leírtál! :( Teljesen kivoltam! Egy falat ételt nem tudtam enni, csak ha hagytam üvölteni. Zuhanyozni csak úgy tudtam, ha apuka átvette. Ő 12 órát dolgozott akkor, úgyhogy nem volt egyszerű. :(

Kitartást! Előbb-utóbb elmúlik! Szörnyű most, de EL FOG MÚLNI! :)

2015. okt. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Akkor csak a kitartás marad! :)
2015. okt. 1. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a babahinta (pihenőszék) segített valamennyit, kb. 1,5 hónapos korától használtam, abban jókat aludt nappal is. Dokitok mit mond? Nem fáj a hasa? Vagy nem éhes? Attól, hogy mindig cicizik, még nem biztos, hogy jól is lakik.

Kitartást, az első időszak kőkemény, de tényleg megéri!

2015. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy éjjel együtt alszik veled, így nem kell felkelni hozzá, csak a cicit a szájába tenni, és aludhatsz tovább. :) Nálam ez bejött éjszakára. Nappal ha nagyon nem lehet letenni, rakd hordozókendőbe. Úgy szabadabb marad a kezed, bár nem az igazi.
2015. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!