Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napos babam csakis olben,...

3 napos babam csakis olben, kezden, mellkasomon alszik. Mihelyst lerakom felkel es sir, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
ne akard letenni, gondolj bele, még csak 3 napja született, előtte egy test volt veled, ringasd, öleled, babusgasd. Ettől mellesleg több is lesz a tejed. most ez kell neki.
2015. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Első! Azért előfordulhat, hogy le kell tennie a babát...
2015. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Amennyit tudod szeretgesd, nyugi, fog ez változni. :)
2015. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hason sem alszik?
2015. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem két hónapos koráig kb semmit nem javult a helyzet. Éjszaka ugyan a kiságyában aludt, de nappal csak ölben, ott is csak egy órát. Azóta már többet alszik nappal, és nem ölben.
2015. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem két gyerekem van és mind a kettővel ez volt. El voltam kicsit keseredve, mert a hát- és nyakfájás is megkeserítette a mindennapokat, a fáradtságról már nem is beszélve. Azt hittem, a másodikkal könnyebb lesz, de 10 hónapos koráig szinte mindig ölben volt. Próbáld meg a kendőt, nagyon sok anyukának segít és a babának is jobb. Ehhez még hozzájöhet a hasfájás is, úgyhogy fel kell készülni rá lélekben is. Nálam az bevált, hogy betettem az ágyába, sírt, de ott voltam mellette és simogattam a hátát, hasát, nagy sokára, de elaludt. Állítólag kb. 20 perc kell ahhoz, hogy annyira megnyugodjon, hogy le lehessen tenni, szóval ha már nem sír és úgy tűnik, elaludt, érdemes még sétálgatni vele, mert amúgy azonnal felébred. Én mind a két kicsimet babazenével is altattam, telefonról szólt halkan a nyugtató, altató zene, most 1 éves a babám és ha meghallja a zenét, már tudja, mi következik. Azért egész nap képtelenség ölben tartani a babát, de az első hónapokban tényleg erre van szüksége, hogy átálljon. Egyébként a babák sírdogálással is altatják magukat, a Suttogóban olvastam, hogy nem kell azonnal felkapni, van, akinél az abban leírt felvesz-letesz módszer is nagyon működik, talán érdemes kipróbálni.
2015. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha bírja hátad, én is azt javaslom, hogy tedd kendőbe, ott megnyugszik, és te is tudod csinálni a dolgod. Vannak babák, akiknek több testközelség kell, pár hónaposan a legtöbb baba ilyen.
2015. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

3 napos, még könyörgöm, 3 nappal ezelőtt még a méhedben volt védve a zajoktól, a külső hőmérséklettől, mindentől. persze, hogy az anyukája testközelségétől nyugszik meg.. lehetséges ráadásul mellé, hogy hasfájós. nyugi az én hasfájós, állandó ölbebabám, amint kúszni mászni kezdett onnantól kifejezetten hisztizett, ha fel akartam venni :-D nem tudom sokan miért vannak meglepődve egy pár napos babán...

amúgy a hordozókendő remek dolog, én felkötöttem és főztem, mosogattam, tettem-vettem a segítségével, és a babám is megkapta a testközelségemet :-)

2015. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kaptam egy kendőt, de az lenne a kérdésem, hogy ti hogy fértek el a babától. Mai napig nem értem, hogy lehet így főzni, mosogatni... 3750-nel született a fiam, előlhordós a kendő.
2015. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!