Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5hetes babamat probalnam...

5hetes babamat probalnam mindig babakocsiba tenni es elaltatni kint de nagyon nehezen alszik el es ha elalszik akkoris felkel 5perc utan de ha tolom is sir hogyan tudnam kiszokatni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

5 hetesen semmire nem tudod "szoktatani".


Öt hetesen a szükségleteit tudod kielégíteni semmi, mást. Nem elég fejlett még a kis agya ahhoz, hogy bármiféle szoktatást megejthess.


Gondozd, tartsd épségben, tele, szárazon, és ha még mindig sír, akkor öleld. Ennyit tehetsz és ezt is kell tenned.

2018. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Lehet hogy ő az a típus, aki nem bírja a kocsit.

Vagy MÉG nem bírja.

Hordozókendőben vedd magadra, sok cici, ilyenkor a testi kapcsolatot igénylik.

Vagy feküdj le és a hasadon aludjon.

2018. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kertetek, egy Adamo hintát megpróbálhatsz felaksztani egy fára. Vannak babák, akiknek az jön be.
2018. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a mózes részt nem is tudtuk használni.Talán 10x toltuk benne de végigüvöltötte az utat, úgyhogy letettünk a használatáról.Mikor már akkora volt a sportrészben szépen elvolt.Kendőbe magamra kötve sétáltam vele jobb híján.
2018. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem babakocsiban sehogy nem sikerult, csak hordozokendoben, illetve kesobb csatos hordozoban.
2018. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam két hónaposan kezdte ezt,hogy sehogy nem maradt a mózes részben. Ordított,ha épp elnem aludt. Próbáltam a sportrészbe tenni,persze úgy hogy vízszintesig levolt döntve,ugyanúgy ordított. Aztán a hordozót tettük a babakocsira,abban elvan egész szépen. Nézelődik,jobban kilát.
2018. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!