Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam le a babakocsi...

Hogy szoktassam le a babakocsiba elalvásról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Helyzet a következő. Lassan 2 éves kislányom csak babakocsiba alszik el. Egy ideig elég volt az is ha csak beraktam és elaludt egyedül utána átraktam az ágyába. Mostanában viszont újra tologatni kell míg el nem alszik. Tudom hogy ezt elontottuk és nem lett volna szabad rászoktatni de mindenki követ el hibákat. Tanácsokat szeretnék kérni azokról akik voltak már ilyen helyzetben. Ágyába csak magyaráz,lemászik stb..Hiába fekszünk mellé.

2017. jan. 2. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyem mindharom igy aludt. Evekig. Nekem nem furcsa:) Tologattam, majd kinthagytam a teraszon.
2017. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ő bent alszik el így. Este is meg délben is :(
2017. jan. 2. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyém csak délben aludt babakocsiban, kb addig míg oviba nem ment, nála sem hatott a mellé fekszem, simogatom a hátát stb., muszáj volt valahogy altatni, mert ha nem aludt akkor képes volt 5 körül elaludni ott, ahol épp volt, akkor meg esti lefekvés csúszott.
2017. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ez probléma nálunk is. Ha nem altatom el akkor kidől ott ahol van szintén 5 körül. És ha csúszik az esti lefekvés is akkor utána napokig csúszik minden és csak nyűgös lesz.
2017. jan. 2. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak tippet tudok adni, mert nem voltam ilyen helyzetben, bocsi. Én is a déli alvással próbálkoztam volna először, mint az előttem szóló, meg mint te is. Esetleg valami alvórongy, vagy mese olvasás (képeskönyv nézegetés), zenehallgatás tologatás helyett?
2017. jan. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de úgy néz ki magától megoldódott 😊
2017. jan. 8. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!