Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 15 hónapos kisfiam, a kezdetek...

15 hónapos kisfiam, a kezdetek kezdete óta, többször kel éjjel (átlagosan kb8x de van h ez akár 15is) mit tegyek h végre átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiam, a kezdetek kezdete óta, többször kel éjjel (átlagosan kb8x de van h ez akár 15is) mit tegyek h végre átaludja az éjszakát? Éhes nem lehet, aki megeszik egy szelet szendvicset,és kap mellé kb 200ml kindermilket, úgy gondolom nem lehet éhes.. Fázni se fázhat,ugyan úgy öltöztetem ahogy én is felöltözök. Már 10 hónapja nem cicizik. Ha van valakinek homeopátiás, vagy bármilyen segítő tapasztalata, ne tartsa magában. Mellesleg nagyon anyás.
2018. okt. 15. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:

" Fázni se fázhat,ugyan úgy öltöztetem ahogy én is felöltözök."


De ő nem te vagy. Lehet, melege van. Nem izzad le éjjel? Vagy még fázósabb.

Külön szobában van? Kényelmes az ágya?

Ha veled alszik, akkor is ébred?

2018. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Ő nem én!! De ugyan olyan fázós mint én. Ezért úgy öltöztetem, hogy jó legyen! Nincs melege, nem izzad le. Kényelmes az ágya szerintem, egy személyes kis heverője van ami a mi ágyunkhoz van tolva. A kis ágyat nem szerette, hol külön szobája is az se jött be.
2018. okt. 15. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet van nálunk is bár az én lányom még csak 1 éves.Pozitív változást akkor tapasztaltam mikor járni kezdett ez olyan másfél hónapja volt azóta 3 órát sétáltatom kint a levegőn és szépen elfárad,így kevesebbet is kel most olyan 4-re csökkent az ébredések száma van hogy kevesebb.Ő is nagyon anyás amúgy este 220ml tápszert kap, bár szerintem a 200ml nálatok bőven eltelíti.Próbáltad esetleg úgy ,hogy csak fél adag szendvicset adsz neki? Hátha sok neki a kaja?
2018. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már igen, akkor viszont 300mlt kért. Tanácstalan vagyok mert már nagyon régóta tart ez (2hetes kora óta), és őszintén szólva, kezdek "kimerülni".. Megszeretnék próbálni egy homeopátiás megoldást, hátha...
2018. okt. 15. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarlak elkeseríteni, de mi az összes homeós bogyót kipróbálltuk, jártunk természetgyógyásznál, ide-oda raktuk a kiságyat, szóval mindent megtettümk, hogy jobb legyen, de semmi nem segített. Rettegtem az éjszakáktól. Második baba volt ő, a tesóval ilyen problémák nem voltak. Csak az idő segített, már majdnem 2 éves volt, mire kezdte átaludni az éjszakákat


Úgyhogy türelem, kitartást neked.


Ők ilyenek.

2018. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2.5 éves a lányom. Jelenleg szinte 2 óránként ébred éjjel. Már ki vagyok teljesen készülve...ahogy nő,egyre rosszabbul alszik :(. Ez van.
2018. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Refluxos lehet esetleg. Ilyenkor állandó égő érzés van a torokban, ez zavarhatja. És ezért igényli a karbavevést is, mert emelt fejjel kevésbé érzi a fájdalmat. De ez csak egy tipp, nekünk ez okozta az első gyereknél a nyugtalanságot.
2018. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!