Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik a kiságyban?

Miért nem alszik a kiságyban?

Figyelt kérdés

A kisfiam 4hetes és bárhol elalszik csak a kiságyban nem. Ritkán max.1 órát alszik ott,azt is úgy,hogy elringatom és leteszem. Már mindent kipróbáltam... Levettem a fűtést,másképp öltöztettem,az én pólómat raktam az ágyba,átraktam máshová a kiságyat,világos,sötét...

Éjjel,nappal ez van,alig alszom,nappal sem tudok csinálni semmit.

Vajon miért csinálja? Valakinek van ötlete hogy szoktathatnám az ágyba?


2018. nov. 13. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Van valami benne?



Ki kellett üríteni a kiságyat, csak úgy aludt benne a lányom.


Próbáld meg fordítva beletenni mint ahogyan alapból tennéd, valamiért nem tetszik neki a helyszín


Ezek csak tippek

2018. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerult odaszoktatni, csak 1 eves kora utan. En is kirpobaltam mindent. A mozesben neha elaludt, de ott is csak ritkan meg az elso hetekben, egyaltalan nem akart tolem kulon aludni. Mi vettunk emiatt hordozokendot, meg van szoptatos fotelunk, amiben ringatni tudtam, ezzel a kettovel eltuk tul. Estenkent a ferjem hordozta az elso honapokban 2 orat, addig en aludtam, napkozben meg a szoptatos fotelben ultem, es rajtam aludt. Ejszaka kb. 3 honapos koraig hajnalban magamra kellett vennem, es felig ulo pozban, kiparnazva tudtam aludni, aztan probalkoztam magam melle tenni folyamatosan, es 3 honapos koratol mar aludt vegig mellettem. Ezt az irast ismered?:

[link]

2018. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem erőltettem a kiságyat.1 éves koráig nappal és éjjel az első ébredésig aludt benne.Azóta matracon a földön alszik.
2018. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A kiságyban csak a takaró van,meg egy textilpelus a feje alatt...Már forgattam az ágyat is,a babát is...

Nem egyedüli gyerek,foglalkoznom kell a nővéreivel is,a háztartással.Nem maradhat minden a férjemre amíg én csak babázok,ő is egyre fáradtabb,dolgozni jár. Holnap kapok egy hordozó kendőt kölcsön,remélem legalább nappal könnyebb lesz.

2018. nov. 13. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Erdemes segitseget kerni, legalabb az elso idoszakra par hetig/honapig, rendelni az etelt, fizetni takaritonot, vagy gyermekagyas dulat, babysittert, ameddig rendezodik a helyzet. A nagyobbak mennyi idosek?
2018. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk csak kisagyban alvas volt, ha azt szeretned, h ott aludjon, ne add fel, majd megszereti. Kicsi meg nagyon.
2018. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!