Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egy vagy két lapos légzésfigye...

Egy vagy két lapos légzésfigyelőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem 2 lapos. Ha elbujik az agy sarkaba akkor is erzekel. Nekunk bevalt.
2018. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kétlapos, egyértelműen jobb!
2018. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekunk egy lapos van es semmi gond vele. A masik ket gyereknel is egy laposat hasznaltunk, itt az egy lapsat aruljak mindegyik markabol (nem Magyarorszagon elunk).

Nem az agyracsra raktuk az erzekelot kozvetlenul, hanem a racsra raktunk egy 5-6 mm vastag lapot, beteriti majdnem akkora meretu, mint a kisagy es azon van az erzekelo a matrac alatt. 10 cm-es zsakrugos matrac van es ujszulott kortol tokeletesen mukodik, mindegy hogy hova raktuk le a gyereket.

(A nagyobbakkal szivacsmatracot hasznaltunk, azzal is jo volt).

Nalunk soha nem volt teves riasztas. Biztos jo a tobb lap, de az egy is pont eleg...

2018. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Javitok, azt akartam irni, hogy majdnem az egesz agyracsot beteriti, kozel akkora, mint a kisagy.
2018. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 lapos van. De ez véletlen alakult így nem figyeltem a rendelésnél, hogy 3 lapos. Nos lényeg a lényeg megéri a 2-3 lapos megfigyelő. Nyugodtabb voltam tőle, mert éjszaka álmában vándorolt a drága kicsi fiam és azóta is 😂
2018. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ágyméretfüggő. Ha nagy az ágy vagy nem elég stabil az ágylemez, akkor több kell. Kicsi ágyba stabil lemezen elég lehet egy is, mi ketteset használunk mert elég nagy ágyat vettünk.
2018. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!