Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Légzésfigyelőt szerintetek...

Légzésfigyelőt szerintetek érdemes venni?

Figyelt kérdés
Annyi érvet és ellenérvet hallunk, hogy nem igazán tudjuk eldönteni. Szóval szeretnék még véleményeket gyűjteni ezzel kapcsolatban.

2018. máj. 26. 18:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Egyik ismerősöm kisfia meghalt 6 hónaposan. Későn vették észre, hogy nem lélegzik. Szerinted érdemes?
2018. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%

Koraszülött? Dohányoztok? Ha igen, akkor mindenképpen.


A légzésfigyelő csak akkor ér valamit, ha a tanfolyamot is elvégzed hozzá, hogy tudd, mit kell csinálni ha kimarad a légzés. A mentő nem ér oda időben.

2018. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Milyen érvek vannak ellene?
2018. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó én is ezt akartam kérdezni! Mi van ellene?
2018. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Mi mindkét gyereknél használtuk, bár a klasszikus kockázati tényezők nem álltak fenn, de így nyugodtabban aludtunk.


Sok riasztásnál a baba arra is felébred, ha elkezd riasztani a készülék vagy ha kikapják az ágyból, úgyhogy tanfolyam nélkül is életet menthet.

2018. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Alap kéne, hogy legyen. Nem bocsátanám meg magamnak, ha ezen spórolnék, és emiatt lenne tragédia.
2018. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Mi szinte ezt vettük meg elsőnek. Most 9 hetes a kislányom, pár hete történt, hogy a kiságyban aludt nappal, pont elmentem a szoba előtt és hallottam a csippanást (először csippan egyet, majd pár másodperc múlva kezd el hangosan jelezni). Mire a kiságyhoz értem kezdett el hangosan sípolni és láttam, hogy a kislányom egy hatalmas levegőt vesz és alszik tovább. Biztos nem téves riasztás volt, már megérte, hogy megvettük.
2018. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp. Az én fiam életét megmentette
2018. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Ellene érvet azt hallottam,hogy nem biztos,hogy elalszik a kiságyban,csak a szülői ágyban,akkor meg felesleges volt megvenni...

Nálunk kétszer csippant,mindkétszer mellette voltunk és hallottuk,ahogy hatalmasat sóhajtott...sípolni nem kezdett el. Nem tudom,hogy légzésfigyelő nélkül mi történt volna, de már automatikus mozdulat a bekapcsolása,ahogy betesszük a babát az ágyba.

2018. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem kérdés.igen! Annyira mélyen tud esetleg aludni hogy nem vesz levegőt. Ha sipol fel tud ijedni ra időben. Sose bocsatanad meg magadnak ha ezen sporolnal és megtörténne a baj..ez nem jatek. Fel se merült bennem hogy ezt ne vegyük meg
2018. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!