Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehet a napirendet...

Hogyan lehet a napirendet megváltoztatni?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom. Nem lenne gond egész jol alszik csak szerintem el csúszott az időzónája. Este 7-8 kor fürdés evés majd leteszem aludni. Kb éjfél-1 óráig nézelődik vagy sír max 10percet alszik. Ha úgy jön ki akkor megetetem és utána 5-6-7 felé kel fel újra. Onnantól ismét 10-11ig alszik. Hogy tudnám megváltoztatni ezt hogy pl 10kor elaludjon és kicsit korábban keljen?
2018. dec. 1. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Fürdethetitek kicsir korábban, de szerintem felesleges. Ha elég fáradt lesz, el fog aludni. Pici még.
2018. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hetes, de hasonló a helyzet. 8-9 között fürdetünk, de csak éjfél-hajnali 1 körül alszik el. Eleinte próbálkoztam, korábban fürdettünk vagy nem hagytam késő délután aludni, de semmi nem változott. Elfogadtam, hogy még kicsi és neki most így jó, úgyhogy már nem probálkozok. Ha délután alszik, lepihenek én is és így jobban bírom az éjszakázást.
2018. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!