Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam el 1eves...

Hogyan altassam el 1eves kisfiamat?

Figyelt kérdés

Majdnem az elejen minden altatast kiprobaltam de egyikse jott be aztan 2honapos koratol idaig ulve ringatva altatom ez nagyon tetszik neki

Lehet hulye kerdes de szerintetek meddig altassam igy? Probaljak ki mast? Ha az agyabanprobalom altatni nem akar elsludni

Vagy addig altassam igy ameddig tetszik neki? Nekem semmi bajom nincs ezzel

Csak mar nem nagy ehhez marmint ilyen korban mar nem az agyban kell elaludniuk?


2018. dec. 13. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a gyerekek igényeit vettem mindig is alapul, és a többinél is így szeretném. A nagylányom 6 hónapos koráig nappal és este is a mellemen aludt el, aztán nappal elkezdtem zavarni. Onnantól egyedül aludt nappal, este még szopiba aludt bele. Kb 10 hónaposan már este sem igényelte a mellemet, innentől az van, hogy az esti rutin után jól megszeretgetjük és a mese után betesszük az ágyba. Kb fél órát játszik, beszélget, aztán szépen elalszik.


A kicsi még minden alkalommal szopiba alszik bele, de ha rajta is azt látom, hogy nem lesz kár igénye rám, akkor hagyni fogom egyedül próbálkozni.


Ha a kisfiadnak jó így, én nem szoktatnám le magamról, ha nem muszáj.

2018. dec. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne csinálj problémát oda, ahol nincs. A gyereknek jó, neked jó, akkor miért csinálnád másképp? Az emberek miatt ne aggódj. Sokan meg fognak szólni, ki fognak oktatni az elkövetkező 20 évben. Szokj hozzá, a gyereknevelés ilyen sport.
2018. dec. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy nektek kényelmes! :) egyáltalán nem nagy még. Ki kell élvezni ezeket a pillanatokat mert hamar leszállnak 😍
2018. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!