Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Te hogy altatod az újszülöttedet?

Te hogy altatod az újszülöttedet?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Mind a kettőt csak betettem az ágyba és aludtak.
2019. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanúgy, mint az első, már 25 hos, de nem igényli az altatast
2019. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Irígyellek benneteket 1es 2es válaszoló. Az enyém nem volt hajlandó így aludni. Ringattam, tologattam babakocsiba, járkáltam vele, mikor hogy.
2019. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nappal az én fiam is alszik magától, viszont este nem.
2019. jan. 12. 12:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Ahogy sikerül. Nyilván az első kettő "módszere" volt az első.

Az adamo hinta vált be a legjobban, így nem szakadt le a karunk.

2019. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2. Vagyok 15 hos, de remelem 25 hosan is ennyi lesz az altatás :)


Igen így nagyon könnyű, de ez nem a mi érdemunk, semmit sem tettünk érte, valamiért a mi kisfiunknak így egyszerű. Viszont ő nem tud aludni vág csak nehezen ha más is van a szobában, úgyhogy egy nyaralas nehézkes

2019. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egyiknél: cuppogott, megszoptattam (kb. 1 óra), elaludt (fél óra), beraktam az ágyába. A másiknál: ordított, ugyanúgy megszoptattam, elaludt, beraktam az ágyába, erre újra ordítva ébredt 5-10 perc múlva... Pár hét után már velünk aludt, mert nem bírta a derekam és így csak 3 óránként ébredt.
2019. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Én is a beletettem az ágyba és aludt módszert alkalmaztam, de beleestem abba a hibába, hogy szokást feltételeztem az alvásai között és amikor nem ment az alvás, ringattam, toltam, minden félét kipróbáltam, mikor rájöttem, hiszen nem is álmos. Onnantól kezdve már nem altattam, akkor tettem ágyba, amikor láttam hogy már elfáradt.

Nálunk így működött.

2019. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt hogy szoptatás közbe elaludt de volt hogy ringatni kellett vagy kendőbe tettem és miközbe csináltam a házimunkát elaludt. 3 honapig bölcsőbe volt így volt hogy ott is elaludt ha ringattuk. Szóval nálunk is mikor mi jött be.
2019. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elsőt ringattam. A másodikat mellkason altattam de volt, mikor babakocsiban. Ja meg néha járkálni kellett velük, hassal alkarra fektetve. Éppen hogy sikerült :)
2019. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!