Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Két hónapos baba miért ordítha...

Két hónapos baba miért ordíthat elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Második napja csinálja,ringatjuk énekelünk,sötétet,csendet csinálunk körülötte,cumi van,de kiköpi,a szemein látszik,hogy fáradt. Mamánál voltunk tegnap,lehet hogy a túl sok inger miatt? Tegnap és ma párszor elaludt 10 percekre de ennyi. Este 9re kiüti magát teljesen akkor alszik reggelig,de ez így nem jó szerintem.

2019. jan. 12. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl beteg, jön a foga
2019. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekunk akkor csinalta ezt amikor tulfaradt.
2019. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fáradt, melege van, kényelmetlen a ruhája, fáj a hasa... Bármi lehet.
2019. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A foga még csak nem ilyen korán. A hasa lehet, de azzal nem nagyon lehet mit csinálni. Már arra is próbáltunk sok mindent. Ha ringatom/szeretgetem,de ugyanúgy sír, az azért nem ugyan olyan mintha hagynám sírni az ágyában ugye?
2019. jan. 12. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan mert erzi a kozelseged. Ne is hagyd magara ha sir. Kitartast!
2019. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lanyom is ezt csinálja, 2 hónapos. Én úgy látom azért csinálja mert nagyon fáradt, és zavarja a pocakfájás, mert emiatt nem tud elaludni. Érdekes hogy napközben semmi baja, de este mindig alvás előtt vagy 2 órán át játszuk ezt. Én úgy oldottam meg hogy ilyenkor befekszek vele az ágyunkba és szoptatom. Ez megnyugtatja és egy idő után elalszik-persze miután jól kipukizta magát:)
2019. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!